Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją HM4X 9.6.13


Pixies

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Orjon said:

Ekipa pracuje nad poprawką, być może pojawi się jeszcze dzisiaj. Na razie możecie wrócić do starszej wersji (włączcie TWRP - vol+ i power przytrzymać, z kompa na telefon 9.6.5, zrobić wipe i zainstalować - bez wipe będzie wywalać błędy!!!)...

Chyba do 9.5.30. 

9.6.5 nie wyszło dla Redmi 4X.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Uruchom TWRP (vol+ i power trzymaj aż telefon się uruchomi ponownie)
  2. Ściągnij na komputer starszą wersję https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/9.5.30/xiaomi.eu_multi_HM4X_9.5.30_v10-7.1.zip/download i przenieś ją na telefon przez kabel
  3. Wchodzisz w menu Wipe > przesuwasz suwak na dole. Tracisz dane aplikacji i ustawienia, nie czyści to pamięci wewnętrznej.
  4. Wracasz do głównego menu > Install > paczka z 9.5.30 > przesuwasz suwak. Instaluje się.
  5. Reboot System

Ewentualnie czekać na poprawkę która będzie dzisiaj, niedługo będzie reupload. Wtedy postąpić podobnie jak wyżej z oczywiście ściągnięciem nie 9.5.30, ale 9.6.13 ponownie, i z pominięciem punktu 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra ja nic nie mogę zrobić sciągnełem tą starszą wersje przerzuciłem na telefon, zrobiłem wipe zainstalowałem i po ponownym uruchomieniu karzę mi  hasło podać do internetu czy do konta  nie mogę nic wpisać bo  nie wyskakuję klawiatura tylko mruga kursor

 

no i właśnie usunąłem wyczyściłem pamieć wewnętrzną więc  mam po telefonie 

jednak coś udało się uratować wgrany nowa wersja 9.6.13 chodzi

Edytowane przez kamillm
Połączenie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...