Pawliko

Działy dla nowych modeli (K20, K20 PRO, Mi9T Mi9T PRO)

Recommended Posts

Czesc,

premiera tych modeli byla juz jakis czas temu, dzisiaj informacje ze trafiaja na rynek globalny. A brak jest odpowiednich dzialow dla tych telefonow. Rozumiem ze jest troche z nimi zamieszania bo to te same telefony pod innymi nazwami, no ale nie moge zrozumiec dlaczego nie ma dla nich dzialow gdzie ludzi mogli by sobie o nich dyskutowac, doradzac gdzie kupic, itp...

Ja rozumiem ze nie ma jeszcze na te modele waszego softwaru, ale jest to tylko kwestia czasu zanim sie pojawi.

I skoro na głownej stronie jest masa newsow o tych modelach to tym bardziej mnie dziwi brak odpowiednich dzialow.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Zgaduję że będą jak 1. już będzie można normalnie kupić 2. będą ludzie z tymi modelami 3. wydamy nasz ROM (czekamy na Globale, by nie dawać gotowego multilanguage chińskim sklepom). Niemniej postaram się dopytać.

4 godziny temu, Orjon napisał:

Zgaduję że będą jak 1. już będzie można normalnie kupić 2. będą ludzie z tymi modelami 3. wydamy nasz ROM (czekamy na Globale, by nie dawać gotowego multilanguage chińskim sklepom). Niemniej postaram się dopytać.

Troche nie rouzmiem waszej "polityki"

Skoro jest to najwieksze w polsce FORUM dotyczace telefonow xiaomi i wszystkiego co z tym zwiazne, to powinniscie raczej byc " na czasie" z tym co sie obecnie dzieje i co ma premiery.

Idea forum polega na dzieleniu sie informacjami przez uzytkownikow, a jak maja to robic skoro nie ma odpowiednich dzialow.

Odnoszac sie do twoich punktow:

1) normalnie kupic na aliexpres to mozna juz od premiery...

2) nie trzeba miec telefonu fizycznie zeby moc o nim pogadac

Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam.

ps. i nie to ze sie czepiam albo coś, to tylko moja propozycja ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.