Jump to content

Propozycje spolszczeń do Xiaomi robot vacuum

Wojak_09

Recommended Posts

[13] => ding.wav
[43] => map_restore.wav
[48] => positioning.wav
[57] => restart_clean_fromdock.wav
[59] => restart_clean_nodock.wav
[61] => resume_backtodock.wav
[64] => resume_room.wav
[65] => resume_spot.wav
[69] => room.wav
[70] => room_complete.wav
[71] => room_failed.wav
[72] => room_partialdone.wav
[73] => saving_map.wav
[78] => stop_clean.wav
[80] => stop_room.wav
[94] => zone_partialdone.wav

Hej. 

Wrzucam najnowsze tłumaczenie dla nowego firmware. Jeśli ktoś ma możliwość to proszę o reupload na inny serwer 

http://s000.tinyupload.com/?file_id=79556182494178742989

Lista komend rozszyfrowana "na oko"

[13] => ding.wav Ding! Ding! Ding!
[43] => map_restore.wav Przywracam Mapę.
[48] => positioning.wav Orientuję się.
[57] => restart_clean_fromdock.wav Rozpoczynam nowe czyszczenie ze stacji dokującej.
[59] => restart_clean_nodock.wav Rozpoczynam nowe czyszczenie poza stacją dokującą.
[61] => resume_backtodock.wav Wznawiam powrót do stacji dokującej.
[64] => resume_room.wav Wznawiam czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń.
[65] => resume_spot.wav Wznawiam czyszczenie punktowe.
[69] => room.wav  Rozpoczynam czyszczenie w wyznaczonych pomieszczeniach.
[70] => room_complete.wav Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Wracam do stacji dokującej.
[71] => room_failed.wav Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre miejsca nie zostały sprzątnięte
[72] => room_partialdone.wav Zakończono częściowe czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Wracam do stacji dokującej
[73] => saving_map.wav Zapisuję Mapę.
[78] => stop_clean.wav Odkurzanie zakończone.
[80] => stop_room.wav Odkurzanie pomieszczeń zakończone.
[94] => zone_partialdone.wav Zakończono częściowe czyszczenie wyznaczonych miejsc. Wracam do stacji dokującej

• Thanks 2

5 godzin temu, rezmus napisał:

7zip?

Dzieki. Robiłem to 3 innymi archiverami i nic..... 7zip odrazu:D

Mały update.

Przesłuchałem stare tłumaczenie. Poprawiłem kilka literówek i w kilku miejscach kosmetycznie zmieniłem komunikat.

W nowym tłumaczeniu pojawiło się nieco więcej zmian

Oto Lista:

binout_error10 Filtr jest zapchany. Usuń pojemnik na kurz i wyczyść filtr
bl_recovery_bootfailed Uruchomienie nie powiodło się. Przywracanie ustawień fabrycznych. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_failed Odzyskiwanie awaryjne nie powiodło się. Spróbuj ponownie
bl_recovery_start Rozpoczęto odzyskiwanie awaryjne. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_retry Rozpoczęto ponownie odzyskiwanie awaryjne. Zajmie to do pięciu minut.
bl_recovery_updatefailed Awaryjna aktualizacja nie powiodła się. Przywracanie ustawień fabrycznych. Zajmie to do
pięciu minut.
error5 Błąd pięć. Usuń i wyczyść szczotkę główną wraz z łożyskiem.
error24 Błąd dwadzieścia cztery. Wirtualna ściana lub strefa zabroniona została wykryta. Odsuń robot w inne
miejsce.
map_restore Mapa została przywrócona. Rozpoczęto ładowanie.
no_power_charging Poziom naładowania akumulatora jest niski. potrzebuję więcej czasu na ładowanie.
positioning Orientuję się. Proszę czekać.
restart_backtodock_ignore_forbidden_zone Pozycja nieznana. Wirtualna ściana lub strefa zabroniona jest niewłaściwa.
Kontynuuje ładowanie.
restart_clean_fromdock Pozycja nieznana. Rozpoczynam nowe sprzątanie aby od tworzyć mapę.
restart_clean_nodock Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Rozpoczynam nowe sprzątanie.
resume_backtodock Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Wznawiam powrót do stacji dokującej.
resume_spot Pozycja nieznana. Mapa nieprawidłowa. Wznawiam czyszczenie punktowe.
room_failed  Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre pomieszczenia nie zostały sprzątnięte
room_partialdone  Zakończono czyszczenie wyznaczonych pomieszczeń. Niektóre miejsca nie zostały sprzątnięte
saving_map Zapisuję Mapę. Proszę czekać.
stop_scheduled_clean Pozycja nieznana. Zaplanowane czyszczenie zostało anulowane.
sysupd_notready Naładuj akumulator do conajmniej dwudziestu procent zanim rozpoczniesz aktualizację oprogramowania.
sysupd_start Aktualizuję oprogramowanie. Zajmie to od pięciu do dziesięciu minut.
wifi_reset Resetuję WiFi.
zone_partialdone  Zakończono czyszczenie wyznaczonych miejsc. Wracam do stacji dokującej. Niektóre
miejsca nie zostały sprzątnięte

Nowa paczka jest do pobrania tutaj: http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=05271899944046197113

• Thanks 1

• 1 month later...
Dnia 16.01.2020 o 18:34, hansolostw napisał:

Może komuś przypadnie do gustu, według mnie najbardziej naturalny z dotychczasowych żeńskich głosów, zrobiony pod nowy soft 2008: https://ufile.io/106o0zak

Nowy głos to Paula ;), zrobiony od zera. Jeżeli ktoś wyłapie jakieś literówki proszę o info.

Można prosić o reupload? Dziękuję

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam,

Chciałbym wgrać polskie głosy do Xiaomi Mijia 1S. Które paczki (i która metoda) będą/będzie kompatybilna do tego modelu. 

P.S. (Do osób które posiadają Mijia 1S) Jaki macie region ustawiony w aplikacji MiHome (Xiaomi Home) /jaki jest najbliższy region żeby urządzenie się wyszukało?
Ustawiałem na region Polski, Włoski oraz Niemiecki ale żaden z nich nie wyszukiwał urządzenia. Dopiero jak ustawiłem na region Chiński urządzenie się wyszukało.

1 godzinę temu, rezmus napisał:

nie ma polskiego voice packa i nie bedzie jesli roborock go nie zrobi (sygnatura).

na org apce tylko chiny, na modzie dowolny region.

A można dodać nieoficjalną paczkę (np. za pomocą XVacuum_Firmware.apk) a potem się przełączyć na oficjalną apkę? Będzie to działać?

Czy w ogóle nie ma żadnej paczki/pliku z polskim głosem na ten model (Mijia 1S)

Edited by Bajafra

• 2 weeks later...

Witam. mam wielką prośbę. Czy bylaby możliwość wrzucić na inny serwer voicepack Jacenty do v. 2008?

I czy ktoś może zrobił już aktualizację głosów Ela i Agata do wersji 2008?

jesli tak to bardzo bym prosił o linki. 

dzięki 

Jak to jest z tym mopowaniem? Jeśli chce np w łazience mopowac to klikam na pojedz do łazienki to ustawić mu prócz ilości wody też program.. Gentle? 

Czy jeśli ustawie w pomieszczeniu łazienka duża ilość wody to jadąc do niej i wracając do stacji on wyłącza wodę czy też do uje duża ilość tak jak jest to ustawione na łazienkę? 

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Paczka z głosem Juliana dla najnowszego firmware'u (3.5.7_002008). Bazowałem na wersji stworzonej przez kolegę Wojaka i tak samo jak u niego większość komunikatów o błędach pozostawiłem z normalnym lektorem. Podmieniłem głos Marty na Zuzannę, bo tej pierwszej nie mogłem namierzyć choć mi się podobała. Dźwięki są też znormalizowane, poprzednio Julian był zdecydowanie głośniejszy.
https://mega.nz/file/IU8mRAja#NH2yQJXbRqic4CwtnccjN5O8dftzqWWVFoHxMbCxxeI