Rafal180

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rafal180

 1. Widzę na zdjęciach tylko białe, a nie widzę możliwości wyboru czarnego i w opisie też nic o tym nie ma ?
 2. Hmm to może 1 wersja jest po polsku a druga tylko po angielsku, a ma ktoś 2 wersję po polsku ?
 3. Roborock s50 i iPhone, region Europa ? Dziwne ja mam na roborock s50 i iPhone po angielsku i nawet skontaktowałem się z supportem, który twierdzi, że ich frimware do roborocka nie przewiduje póki co języka polskiego i nie mogą być te opcję po polsku Na twoim zdjęciu po polsku brak też odpowiednika „voice pack”
 4. A czy ktoś z Was ma jeszcze te ustawienia w MiHome w języku Polskim ?
 5. To oczywiste, ja też a jednak chyba nawet tu była niedawno mowa, że część osób ma po angielsku, a cześć po polsku, zarówno na androidzie, jaki i iOS. Fajnie byłoby znać przyczynę od czego to jest zależne.
 6. Mnie bardziej zastanawia czemu ty masz po polsku, a ja na trzech iphonach X, SE, 5S mam po angielsku
 7. Ogolnie mapa w V1 się kasuje w momencie rozpoczynania nowego pełnego sprzątania lub gdy klikniemy by wrócił do bazy, czyli jest kasowana gdy: klikniemy „clean” w aplikacji lub przypisany temu przycisk na robocie, klikniemy „dock” lub przypisany temu przycisk na robocie.
 8. To bym uważał z aktualizacją firmware przez FloleVac, gdyż są tam wersje beta, a oficjalne ostatnie dostępne na danym serwerze firmware są w Mi Home. Dlatego też postanowiłem pozostać na tym co oficjalnie daje Mi Home. A po aktualizacj do 001810 Mi Home również działa normalnie ?
 9. Frimware 001810 wgrany przez flolevac czy przez Mi Home ? Bo ja w Mi Home mam 001702 i aplikacja wskazuje, że jest to najnowszy frimware w Mi Home dla roborocka s55 i Europejskiego serwera.
 10. Mam go od kilku dni i jeszcze nie doszedłem do tego (nie było mi to potrzebne). Póki co korzystałem z no-go zone, wirtualnych ścian oraz zapisu mapy, które to opcję bardzo dobrze działają. Jak dłużej się pobawię to dam znać czy da się zrobić tak jak pytasz ale wszystkie ww. opcję w V2 sprawiają, że póki co oprogramowanie V2 jest sporo lepsze od V1.
 11. Natomiast oprogramowanie z V2 jest teraz bardzo dobre i chyba żadne konkurencyjne oprogramowanie nie jest w stanie przebić możliwości V2
 12. Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie, jak rozumiem te opcję w V2 (no-go zone, wirtualne ściany itd... ) są na serwerze EU ?
 13. Dzięki za odpowiedz. A wersja V1 ma opcje „no-go zone”, wirtualne ściany (kreski) i zapisywanie map ? Lub jest duża szansa, że te opcje się pojawią ?
 14. Witam, zamierzam kupić Xiaomi V1 lub V2, podstawowe różnice między nimi znam tj. w V2 mniejsza baza, jeden czujnik więcej, ciutkę wyższe progi może pokonać, mop, zmywalny filtr HEPA, ponoć z czarnym kolorem może troszkę lepiej sobie radzić, lekko inny plastik, LDS na środku, większa lekko moc ssania i carpet mode, minimalnie większy pojemnik na kurz, trochę cichszy i lżejszy, pod większym katem nachylenia może jechać (15st. vs 20st.). Chyba wszystko wymieniłem co można było wymienić . Drobne ww. usprawnienia względem V1, aż tak mnie nie przekonują by płacić ok. 600zł więcej. Choć wszystkie podłogi mam drewniane lub marmurowe to nie przekonuje mnie też mycie podłogi połową szklanki wody. Zamierzam kupić w Polsce by mieć gwarancję w Polsce, także czy V1 lub V2 będzie wersja „International” tj. serwer Europejski (nie mam innej automatyki w domu i nie muszę koniecznie się łączyć z serwerem Chińskim, choć wiem że można zmienić frimware z EU na CN). Najbardziej co mnie interesuje to możliwości aplikacji (mam telefony tylko z iOS) wersji V1 i V2. Wyczytałem, że w V2 na serwerze EU są już chyba wszystkie możliwości oprogramowania z serwera Chińskiego tj. sprzątanie strefowe („zone cleaning”, czy coś takiego), opcja gdzie ma nie wjeżdżać („no-go zone”, czy jakoś tak), wirtualne ściany (możliwość narysowania kreski gdzie ma nie jechać), możliwość zapisania mapy lub kilku map w historii. Powyższe opcje wydają się bardzo przydatne i jak rozumiem wszystkie ww. są dostępne już w V2 na serwerze EU ? Czy V1 też ma takie opcje (nawet na serwerze CN, bo to by świadczyło, że w przyszłości pojawia się też na serwerze EU) ? Lub jest jakieś duże prawdopodobieństwo, że w niedalekiej przyszłości się pojawią ? Lub też się nie pojawią bo Xiaomi już kończy lub skończył produkcję V1 i nie będzie rozwijał oprogramowania lub będzie rozwijał ale zawsze V2 będzie miał w tym przewagę by uzasadnić różnice w cenie ? Z góry dziękuje za rozjaśnienie mi tych kwestii.