kd501

szkło ochronne na wyświetlacz

Recommended Posts

Czy ma ktoś już jakieś godne polecenia szkło ochronne ? zależy mi na tym, żeby było dobrze dopasowane, no i dawało odpowiednią ochronę

Edited by kd501

Ja używam od lat już szkła firmy Nillkin H+ pro. Można znaleźć na aliexpress za 8 dolców. Szkło jest cienkie, nie powoduje pogorszenia jakości widzenia ekranu. 

Media Markt folia HD tylko dotną na wymiar super pasuje i masz 5 lat gwarancji na folie jak się zniszczy idziesz wymieniasz tyle. A jak chcecie mieć 100% pewności to polecam ubezpieczyć ekran  100zl na rok i spokój a ubezpieczałem w aplikacji Screenity

Po założeniu szkła nillkin 9h dotyk na ekranie wariuje ktoś też tak miał?

Edited by tomn95

Ktoś poleci jakieś dobre szkło na wyświetlacz? Kupiłem szkło Twardowsky 5d, było dobrze spasowane ale pęcherzy mnóstwo się zrobiło - do wywalenia. Teraz mam 3mk szkło hartowane 3 mm, ale zakrywa tylko aktywny wyświetlacz bez czarnych ramek - wizualnie średnio. 

Przykleilem idealnie szkło nillkina i po paru dniach odeszło na górnych krawędziach ale nie od brzegu tylko minimalnie dalej na kształt trójkąta. Czy istnieje jakieś szkło które prrzyklei się bez problemu? 

Nillkin to ma dziadoskie te szybki :(

Polecam
https://allegro.pl/oferta/szklo-hartowane-5d-full-glue-do-xiaomi-mi-9-se-8000499943?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Minusy:
Zmniejsza pole obrazowe. Czarna ramka delikatnie, o setki mm, zasłania wyświetlacz.
Brak powłoki tej od palcowania ;)

Plusy:
Pięknie leży
Bez bąbli
Nie ma problemu z etui Nillkin.

Nie widziałem jeszcze szybki idealnej.
Trzeba poczekać na szybki od mocolo?
Aktualnie szukam grubej foli.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka