Jump to content

Telefon po aktualizacji zawiesił się na logo MI

agadi
 Share

Recommended Posts

witam po zainstalowaniu aktualizacji zwiesił się i nic nie mogę zrobić poza wejściem na bootloader, nie mogę wyłączyć telefonu ani włączyć recovery

aktualizację pobrałem z działu " pobierz MIUI " na Miui Polska tyle tylko ż była o dziwnym Nr. xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_V10.3.4.0.OEICNXM_v10-8.1  ( po kilku godzinach zniknoł ten soft a pojawił się xiaomi.eu_multi_HMNote5Pro_9.4.25_v10-9 ) , instalacja szła ok do momentu uruchomienia zawisło i wisi

czy da się coś z tym zrobić ?? POMOCY

dzięki za pomoc ale coś mi nie pykło przez MIFlash początkowo się połączył i mielił z godzinę i zaczęło wywalać logo MI do main menu i tak w kółko  pasek postępu wyglądał na 100 % ale cały czas mieliło po odłączeniu i próbie odpalenia wywalało do main menu .

Po ponownym podpięciu do pc i ponownej próbie instalacji przez MIFlash od razu po sekundzie wywalało błąd i pasek stanu postępu robił się czerwony ( jestem cienki jak POLSILVER )

niestety nie poszło mi nie dałem rady połatać uceglonego telefonu , może jakiś serwis polecicie bo mój zasób wiedzy i możliwości się wyczerpał a nie chcę jeszcze bardziej namieszać z góry dziękuję