Sign in to follow this  
Kuba_K

Mi Band 3 Szacowanie spalanych kalorii

Recommended Posts

Witam, kupiłem żonie opaskę, najbardziej należało jej oczywiście na szacowaniu spalanych kalorii :) No i z tym jest mały problem. Podczas testowania na bieżni, 10min intensywnego biegu, bieżnia pokazuje ok 100kcal, opaska ledwo wyszła powyżej 30. Czy da się to jakoś skalibrować?

12 godzin temu, Kuba_K napisał:

Witam, kupiłem żonie opaskę, najbardziej należało jej oczywiście na szacowaniu spalanych kalorii :) No i z tym jest mały problem. Podczas testowania na bieżni, 10min intensywnego biegu, bieżnia pokazuje ok 100kcal, opaska ledwo wyszła powyżej 30. Czy da się to jakoś skalibrować?

Wlaczyliscie funkcje trening? Podqles prawidłową płeć wagę i  wzrost w profilu MiFit? Co do zniżania kalorii to chińskie urządzenia są znane. Być może dlatego że Azjaci inaczej spalaja kalorie.

7 godzin temu, Pan Arek napisał:

Wlaczyliscie funkcje trening? 

Nie :razz: Sugerowałem się liczbą wyświetlaną na ekarnie głównym. Teraz faktycznie coś nalicza :) Dziękuję 

• Confused 1

Drodzy Użytkownicy! Od wczoraj używam Mi Band 3. Niestety jak na razie nie liczy ona kolorii, kroków ani dystansu. Jedyne co mierzy to puls. Teoretycznie wszystko jest sparowane. Czy ktoś miał podobny problem?