Jump to content

Xiaomi MiJia 360° Home Security 1080p

Kamil Kupiec
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Przymierzam się do zakupu kamerki z tytułu jako nianię do dziecka. 

Uważa ktoś? 

Jak się sprawuje? 

Jak podgląd w nocy? 

Gdzie najlepiej kupić? Ceny są bardzo rozbieżne od 95 zł w Chinach do ponad 200 w Polsce. 

Potrzebowałbym w miarę jak najszybciej bo spodziewam się potomstwa w marcu ;-)

Pozdrawiam 

• Like 1

podgląd w nocy jest super,jak również w dzień tutaj masz mój filmik na YT

tutaj unboxing 

tutaj test kamerki 

i jakość nagrań w dzień i w nocy 

generalnie zapraszam na inne filmy,dużo innych produktów xiaomi,jak odkurzaczem,przycisk,smart home,amazon alexa,sonoffy,żarówki itp 

• Thanks 1

3 godziny temu, Kamil Kupiec napisał:

@bobo123Mistrzu czemu mam godzinę 22 na kamerze jak jest 15? I nie przychodzą mi powiadomienia o ruchu na telefon. 

ustawienia mi home/ustawienia komunikatów i zaznacz opcje"powiadomienia dotyczące urządzeń"

jeżeli chodzi o czas na kamerze to ustawienia kamery i :strefa czasowa urządzenia musisz wybrać +1)

żeby przychodziły ci powiadomienia na telefon z kamery to musisz dodatkowo ustawić AUTOMATYZACJE scene

jeżeli "kamera wykryje ruch" 

to"wyślij powiadomienie na telefon"

Edited by bobo123
  • Thanks 1

U mnie świecą wszystkie diody.

Mam pytanie odnośnie konfiguracji. W aplikacji mi home miałem ustawiony oczyszczacz 2S i kamerę (ustawione na serwery Chinskie). Po updacie mam widoczna tyko kamerę (kupiona na ali). Jak zmienię serwery na Europejskie, to widzę tylko oczyszczacz. Da się to jakoś zespolić w 1 całość?

• 4 months later...

problem jest czasem z serverem ale generalnie działa a tym bardziej zawsze nagrywa(to najważniejsze)  ostatnio miałem problem żeby wykupić chmurę do tej kamery 360 1080p ponieważ jak przechodziłem na zakładkę storage cloud to wyskakiwało mi okienko w którym nie było nic(puste okno-białe) i tyle,ale dzisiaj znowu to zadziałało(mam ios) i wykupiłem chmurę.polecam takie rozwiązanie.

Mam trochę inny problem związany z kamerka i aplikacja. 

Chcę przy użyciu kamerki porozmawiać z kimś po drugiej stronie. Używam do tego komunikacji z apki. Problem w tym że po włączeniu komunikacji głos automatycznie przechodzi z głównego głośnika na słuchawkę i żeby coś słyszeć trzeba przyłożyć ucho.... A przecież chce też widzieć. Czy też tak macie? Da się to zmienić na główny głośnik podczas rozmowy?

W załączeniu jak to u mnie wygląda.Screenshot_2019-07-18-19-30-38-640_com.xiaomi.smarthome.thumb.png.32624e1581dcc7ab3f681e31b87e6e8e.png

Pozdrawiam.

• 4 months later...