Skocz do zawartości

Xiaomi MiJia 360° Home Security 1080p


Kamil Kupiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Przymierzam się do zakupu kamerki z tytułu jako nianię do dziecka. 

Uważa ktoś? 

Jak się sprawuje? 

Jak podgląd w nocy? 

Gdzie najlepiej kupić? Ceny są bardzo rozbieżne od 95 zł w Chinach do ponad 200 w Polsce. 

Potrzebowałbym w miarę jak najszybciej bo spodziewam się potomstwa w marcu ;-)

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgląd w nocy jest super,jak również w dzień tutaj masz mój filmik na YT

tutaj unboxing 

 

tutaj test kamerki 

 

i jakość nagrań w dzień i w nocy 

 

generalnie zapraszam na inne filmy,dużo innych produktów xiaomi,jak odkurzaczem,przycisk,smart home,amazon alexa,sonoffy,żarówki itp 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamil Kupiec napisał:

@bobo123Mistrzu czemu mam godzinę 22 na kamerze jak jest 15? I nie przychodzą mi powiadomienia o ruchu na telefon. 

ustawienia mi home/ustawienia komunikatów i zaznacz opcje"powiadomienia dotyczące urządzeń"

jeżeli chodzi o czas na kamerze to ustawienia kamery i :strefa czasowa urządzenia musisz wybrać +1)

 

żeby przychodziły ci powiadomienia na telefon z kamery to musisz dodatkowo ustawić AUTOMATYZACJE scene

jeżeli "kamera wykryje ruch" 

to"wyślij powiadomienie na telefon"

Edytowane przez bobo123
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Dzwoniłem do serwisu i jutro mają zobaczyć na innej kamerze jak to wygląda. 

 

 

A jak przełącza ci się w tryb nocy też słuchać takie cyknięcie? 

to normalne,wszystkie kamery tak robią(cykają) jak przełączają się noc/dzień-dzień/noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie świecą wszystkie diody.

Mam pytanie odnośnie konfiguracji. W aplikacji mi home miałem ustawiony oczyszczacz 2S i kamerę (ustawione na serwery Chinskie). Po updacie mam widoczna tyko kamerę (kupiona na ali). Jak zmienię serwery na Europejskie, to widzę tylko oczyszczacz. Da się to jakoś zespolić w 1 całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

problem jest czasem z serverem ale generalnie działa a tym bardziej zawsze nagrywa(to najważniejsze)  ostatnio miałem problem żeby wykupić chmurę do tej kamery 360 1080p ponieważ jak przechodziłem na zakładkę storage cloud to wyskakiwało mi okienko w którym nie było nic(puste okno-białe) i tyle,ale dzisiaj znowu to zadziałało(mam ios) i wykupiłem chmurę.polecam takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inny problem związany z kamerka i aplikacja. 

Chcę przy użyciu kamerki porozmawiać z kimś po drugiej stronie. Używam do tego komunikacji z apki. Problem w tym że po włączeniu komunikacji głos automatycznie przechodzi z głównego głośnika na słuchawkę i żeby coś słyszeć trzeba przyłożyć ucho.... A przecież chce też widzieć. Czy też tak macie? Da się to zmienić na główny głośnik podczas rozmowy?

W załączeniu jak to u mnie wygląda.Screenshot_2019-07-18-19-30-38-640_com.xiaomi.smarthome.thumb.png.32624e1581dcc7ab3f681e31b87e6e8e.png

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...