Skocz do zawartości

Mi Air Purifier Pro problem z połączeniem aplikacji Mi Home- przekroczono czas połączenia


Dudus89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Od kilku dni jestem posiadaczem Mi Air Purifier 3H (GL). Pierwszego dnia udało mi się podłączyć oczyszczacz do routera UPC przez apkę Mi Home, natomiast po godzinie niestety wywaliło mi korki w całym mieszkaniu. Po włączeniu wszystkiego (dodam, że nic się nie spaliło), oczyszczacz był w apce "wygaszony" (jakby w trybie offline), więc postanowiłem go z niej usunąć i dodać jeszcze raz, niestety bezskutecznie. Chodzi o to, że telefon widzi oczyszczacz, łączy się z nim przez BL, natomiast przy próbie podłączenia do sieci wywala komunikat "przybliż urządzenie do routera" i "przekroczono czas połączenia". Po tej próbie router pokazuje mi oczyszczacz jako podłączony. Próbowałem też opcji z regionem chińskim, ale wtedy w ogóle nie wyszukuje urządzenia, natomiast jak wybieram jakiś kraj UE to telefon znajduje urządzenie, ale wywala wspomniane komunikaty po próbie łączenia się z siecią. 

Dodam, że mam sieć 2.4 GHz, WPA2-PSK, router ConnectBox z UPC. 

Pod kodem kreskowym jest dopisek GL - oznacza to global version, tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Również mam problem z podłączeniem urządzenia tj. Mi Universal Remote- pilot do sterowania urządzen na IR. Posiadam zmodowana apke i wszystkie urządzenia na regionie polskim, na którym wgl nie wyszukuje urządzenia więc zrobiłem klonowanie apki i zalogowałem na region Chiny. Tutaj wyszukuje urządzenie lecz za każdym razem wywala błąd przekroczonego czasu. Na oryginalnej apce z regionem Chiny/Pl nic nie wyszukuje. Dekoder mam UPC Connect Box, który działa tylko na 2.4 GHz, 5GHz wyłączyłem, zmieniłem na WPA2-PSK, przez infolinię zmieniłem z IPV6 na IPV4 i niestety nadal nic ciągle ten błąd. Raz doszło do końca lecz w apce nie wyświetlało i nie dodało do żadnego pomieszczenia. Przejrzałem już chyba wszystkie możliwe fora oraz tematy i nie mam już pomysłu. Może ktoś z was będzie w stanie mi pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie, kupiłem air purifier pro niestety trafiła mi się wersja chińska i nie mogę go dodać w żaden sposób do aplikacji próbowałem też moda niestety po podłączeniu wyskakuje błąd przekroczonego czasu próbowałem na różnych access pointach i też nic raz niby się udało, ale i tak go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...