Jump to content

Harp_un

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Harp_un's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Cześć. Tak więc mój problem udało się rozwiązać. Pomogła jedna z dwóch czynności: 1. zmiana w Connect Box'ie szyfrowania z "mieszanego" WPA-PSK/WPA2-PSK na samo WPA2-PSK 2. przejście na IPv4 z IPv6 poprzez kontakt z infolinią techniczną UPC Oczywiście polecam najpierw zmienić WPA, a potem ewentualnie męczyć się z infolinią. Informacyjnie. FW w moim Connect Box'ie to najnowszy 6.12.18.26-3p6 Mam nadzieję, że komuś się przyda.
 2. No i sprawa wyjaśniona... też działam na sprzęcie UPC. Dzięki za info. W takim razie będę szukał info pod tym kątem. Gdybyś jednak znalazł gdzieś rozwiązanie problemu szybciej daj znać proszę tutaj. Pozdrawiam.
 3. Zwracam na takie aktualizacje uwagę i szczerze nie przypominam sobie by taka się pojawiła.
 4. Od niedawna. Jakieś niecałe 2 tygodnie. Masz jakieś podejrzenia o co "kaman"?
 5. Cześć. Gorąco proszę o pomoc w opisywanym w tym wątku problemie. Sprzęt: Air Purifire 3 CN + kamerka IMI 1080p EU Wszystko działało sobie bez problemu na regionie CN, aż pewnego dnia widzę, że oczyszczacz jest offline. Usunąłem go więc, by ponownie dodać i nic... Cały czas wyskakuje info "Przybliż urządzenie do routera". Wypróbowałem wszystkie opisane w tym wątku metody z wyjątkiem moda od @rezmus bo nie mam konta na uploadfiles. Czy można prosić autora o reupload np. na wetransfer? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...