Jump to content

alehandro

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

alehandro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Temat trafił na Gearbesta do supportu. nie wiem czy nie zwróce urządzenia bo mi gateway doskonale chodzi na polskim serwerze, a to pod niego będę budować smart home.
 2. na samsungu a3 nawet nie próbował sie zainstalować. Od razu "nie udało się zainstalować" Na dwóch różnych telefonach to nieco dziwne.
 3. Szybkie pytanie. Probować będę na innym telefonie. Samsung. Pierw ściagamy Mi Home i potem moda czy pierw moda bez mi home?
 4. Spróbuje od wersji 5.6.6 którą mam teraz gołą z ustawienia Polska/Polska. Poprzednio przy resetowaniu apka nie widziała urządzenia (P/P) pomimo że nawilzacz wifi widziało i "ręcznie" (nawet poprzez apke i jej "dodaj recznie") można było połączyć się z nawilżaczem. Nie zmieniało to faktu, że apka nawet po połączeniu z wifi urządzenia nie widziała nawilżacza. Dopiero zmiana na Chiny/Polska pozwoliła dodać urządzenie (ale apka była już do v 6.5.12.) Dziwi mnie to że mój telefon (?) nie pozwala na zainstalowanie moda, a proces instalacji patrząc na pasek niemal dochodzi do 100%.
 5. Zobaczymy czy na podstawowej wersji tym razem po próbie wgrania moda (chyba nieudanej) znajdzie humidifier'a. Chciałem go wpiąc w inteligentny dom, ale pachni mi lipą jesli będę miał różne urządzenia w różnych regionach bo wtedy będą dla siebie niewidoczne. Może rozwiązaniem będzie region US w jez ang? Troche rozczarowujący początek przygody z inteligentnym domem od xiaomi.
 6. Podjąłem jeszcze temat instalowania ponownego. Odinstalowałem mi home. zainstalowałem mi home. Wyczysciłem całą podręczną etc. Próbowałem zainstalowa moda mając mi home ze sklepu placy wywaliło, "Aplikacja nie została zainstalowana". Zobaczymy co w domu. Jak ogarnąć logowanie? Wcześniej jak zalogowałem się na swoje konto (już z mi banda) dodałem humidifiera w regionie chin i po przelogowaniu tym samym kontem na Polskę nie ma urzadzenia. Może tu coś źle robie?
 7. xiaoOk. Skasowałem apke XiaomiHome. pobrałem plik o wadze 135,59 Chciałem zainstalować plik. ale na koniec instalacji wyrzuca mi info "Aplikacja nie została zainstalowana" Ściagnąłem XiaomiHome. Zainstalowałem XiaomiHome Kolejna próba instalacji ściągniętego z linku moda (nie zalogowałem sie wcześniej do apki) Informacja "aplikacja nie została zainstalowana". Jutro dopiero będę mógł sprawdzić czy zabangla, ale info o braku instalacji jakos mnie nastawia pesymistycznie:(
 8. Po przelogowaniu się na Chiński region ściągnal mi wersje 5.6.12. Rozumiem, że po przelogowaniu na region Polska, resecie wifi na urządzeniu i wyszukaniu powinien znaleźć i normlanie obłsuzyc?
 9. Witajcie, mam air humidifier od xiaomi. Niestety po przełączeniu na region Polska apka nie potrafi znaleźć urządzenia. Na Chinach hula. Soft sie zaktualizował. Niestety po przełączeniu się na Polskę powrót do punktu wyjscia. Urzadzenia ni widać.
×
×
 • Create New...