Jump to content

Xiaomi Piston Hybrid Dual Driver

Eitho
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Chcę kupić Pistony V3. Nie mogłem ich znaleźć nigdzie, to wziąłem też pod uwagę Piston Hybrid Dual. Ich też nie mogę ich nigdzie znaleźć na internecie.

Te drugie znalazłem w jednym miejscu - na aliexpress. Link do nich:
https://pl.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Hybrid-Piston-Dual-Driver-Earphone-Stereo-In-Ear-Circle-Iron-Dynamic-Balanced-Armature-Mic/32787604481.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.70b162e8GOL3E4&isOrigTitle=true

Skąd mam wiedzieć, czy te słuchawki z linku są oryginalne?

(chodzi mi o te lub o te , ale na ceneo wszystkie linki prowadzą odpowiednio do "Piston V3 Air Capsule" oraz "In-Ear Piston")

• 3 months later...

@Eitho wiem, że po czasie, ale nikt jakoś nie odpowiedział... źle szukałeś, a do tego te nazwy są z lekka mylące, zwłaszcza jeśli chodzi o słowo "piston" oraz numer wersji. Ogólnie w "nowszych" słuchawkach, które de facto są już na rynku naprawdę długo, zrezygnowano z tego określenia i tak najlepiej patrzeć po numerze:

QTER01JY Xiaomi Hybrid In-Ear Stereo Earphones
QTEJ02JY Xiaomi Mi In-Ear Hybrid Pro HD Earphone

Posiadam obie wersje, polecam kupić tą drugą czyli "pro hd", są naprawdę super pod względem muzyki i co najważniejsze zakup na długo. Do obydwu wersji warto też zamówić sobie pianki z Ali (5mm T400) - nie kosztują dużo, a znacznie poprawiają komfort użytkowania, gdyż te dołączone gumki w obu egzemplarzach, za nic nie chciały się dobrze dopasować.

Dawno, dawno temu w jakimś temacie zamieszczałem też foto - słuchawki różnią się kształtem srebrnych osłonek oraz przyciskami na pilocie:

44E6402989742C98.png.0f38ce74f3868bcbc4778a46bedf8199.png.thumb.jpg.16112832d3241a2bea3c07f0db3774df.jpg

• 2 weeks later...

Hybrid HD - lepszy bas

Hybrid Pro HD - lepsza góra

Mam zwykłe HD i jakość dźwięku oceniam na bardzo dobrą, ale mają zbyt dużo basu i nie idzie ich dobrze wysterować. Żałuję że nie dołożyłem tych kilku dyszek do Pro.