Jump to content

Telefon wyłącza się samoczynnie po zablokowaniu/wygaszeniu ekranu.


TED

Recommended Posts

Witam,

Od dwóch dni mam poważny problem z telefonem, wył się praktycznie w 99% przypadkach gdy zablokuje (wygasze) ekran. Gdy coś robię na nim działa bez zarzutów. Lecz jest też dziwna zależność dzieje się tak gdy mam włożoną jakąś kartę SIM, nie ważne jakiej sieci. Gdy karty nie ma telefon działał mi normalnie przez 24h, włożyłem kartę bo myślałem że jest ok i znów się zaczął wył. Ale to może nie mieć takiego znaczenia.

Pomyślałem że zmienię wersję systemu ponieważ mam bardzo starą (zdjęcie poniżej) lecz po pobraniu ze strony miui polska ostatniego romu jest problem, wrzucam go na telefon daje przez aplikację ,, aktualizacja,, z pliku, leci sobie jakieś instalowanie i nagle sypie błędami i nic się nie zmienia, zostaję ta sama wersja?

Co robię źle? Czy może nie da się tak od razu przejść z wersji miui 8 na 10?

IMG_20181113_163431.jpg

Edited by TED
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Orjon napisał:

Uruchom telefon bezpośrednio w TWRP i sprawdź, jaki konkretnie jest błąd przy instalacji.

Właśnie wróciłem do domu i puściłem jeszcze raz instalacje tego romu żeby zrobić ci zdjęcie jakie błędy sypie ale za pierwszym razem w trakcie instalacji telefon znów się wyłączył, później nie dało się go w ogóle włączyć to przytrzymałem power + volume+ i wszedłem w recovery I tam dałem jeszcze raz instalacje, przeszła całą bez błędów i telefon zaczął się uruchamiać jeszcze tam jakaś instalacja szła i znów się wyłączył, ale kilka prób uruchomienia guzikiem power i w końcu się udało, rom mi zainstalowało mam już miui 10, na razie działa jutro włożę kartę SIM i przetestuje czy nie będzie nadal się wyłączał. Jeśli to nie pomoże to ja już nie mam więcej pomysłów.

Ogólnie telefon był zalany wodą ponad rok temu, jakieś 3 miesiące temu miałem zmieniany ekran w serwisie i gościu mi porobił zdjęcia wnętrza tel ponieważ jest sporo elementów zaśniedziałych i mówił że może coś się dziać w przyszłości, może właśnie to są skutki tego kto wie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...