Skocz do zawartości

Nie można dzwonić.


LukaszGdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim mam problem z moją cegiełką mianowicie nie mogę wykonywać połączeń , zasięg jest full SMS mogę wysyłać internet LTE działa bez problemu . Wgranie nowego oprogramowania nie zadziałało na naprawę mojej usterki. Proszę o jakieś rady co mogę zrobić.
 
Przełóż kartę SIM do innego telefonu.... Jak dalej będzie problem na innym tel to karta SIM do wymiany....

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nezumi napisał:

Wyciągnąć szklanką kulę i powróżyć? Bo z taką ilością informacji nic więcej nie zrobię :). Dane o fonie, operator, APNy...

Cześć, moja cegłówka to xiaomi redmi 5 3/32gb wersja androida to teraz 7.1  miui 10 global 8.11.1.1 beta ,operator to Play . ( Karta działa normalnie na innym telefonie ) teraz zauważyłem że jak wejdę do ustawienia-karty SIM i ustawienia komórkowe-na samym dole mam info że ustawienia domyślne połączenia wylaczone. ( Jak to włączyć)hymm?

Z góry dzięki za zainteresowanie i pomoc . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da ustawić jak masz tylko jedną kartę SIM w telefonie włożoną. To jest opcja wyboru, która karta ma być do połączeń telefonicznych, a która do internetu. Jeśli chodzi o Twój problem, to nadal nie wiem co i jak masz ustawione w opcjach Karty SIM. U mnie wszystko się automatycznie ustawia zawsze po włożeniu karty SIM.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LukaszGdansk Po pierwsze lepiej nie pokazuj publicznie swojego numeru . Po drugie zrobiłeś podstawową rzecz jaką jest sprawdzenie karty w inny telefonie lub wsadzenie innej do tego telefonu?

Stan sieci komórkowej to internet więc jak masz wyłączoną transmisję danych to jest rozłączony i to niema z tym nic wspólnego.

Edytowane przez Fonsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tomasznowak zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...