Skocz do zawartości

Po aktualizacji system nie wstaje - Mi Box 4k


Tieru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Kilka tygodni temu wyskoczyła aktualizacja systemu, więc włączyłem pobranie i instalowanie, przełączyłem się w trakcie aktualizacji by sobie coś obejrzeć na zwykłej telewizji. Po kilku dniach wszedłem by włączyć sobie miboxa, a tu nic, pomyślałem, ze to baterie wysiadły ale nie...

Mibox jest w wersji 2303, system nie wstaje, jest logo xiaomi, potem laduje sie animacja android, i pętla. Dziś w kombinacjach nawet udało się po formacie (wipe data/partition./cache) wejść w konfiguracje juz systemu, ale po chwili padał i znów wracał do początku. Zacząłem szperać na internecie, bo pomyślałem, że może podczas aktualizacji siadł prąd czy coś.

Pobrałem z strony  aktualizacje (down) do starszych wersji, jeden i drugiej, system cofnął się do tych wersji, ale to nic nie dało, dalej to samo, bez zmian, system dalej w pętli.

Czy robię coś źle czy pozostaje oddanie tylko na gwarancję? 

Jest to Mi Box MDZ-16-AB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wskoczy aktualizacja. Wszystkie aktualizacje są obecnie wstrzymane ze względu na błędy. Czekamy na Oreo 8.1.

Będziesz chyba jedyną osobą, która z własnej nieprzymuszonej woli tęskni za aktualizacją do Oreo 8.0. Reszta chętnie wróciłaby do 6.0, ale nie mogą.

Nie aktualizuj MiBox dopóki nie znajdziesz słów zachwytu dotyczących kolejnej aktualizacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...