gskoczylas

Cichy budzik

Recommended Posts

Witam,

Dotychczas nigdy nie miałem żadnej opaski. Nie mam żadnego doświadczenia w tym zakresie.

Od czasu do czasu przydałby mi się cichy budzik, czyli coś, co by mnie skutecznie obudziło, nie budząc nikogo innego. Być może taka opaska sprawdziłaby się w tej roli. Od kilku dni przeglądam różne opisy i recenzje w Internecie. Wszyscy podniecają się mierzeniem tętna, mierzeniu jakości snu, itp., ale o budzeniu są tylko ogólnikowe informacje.

Co mnie interesuje:

1. Czy można zdefiniować różne pory budzenia w różne dni tygodnia? Na przykład inne w dni robocze, a inne - w weekendy?
  2. Czy jest funkcja drzemki? Jeżeli tak, to czy można zdefiniować długość przerwy między kolejnymi próbami budzenia?
  3. Czasem mam zaległości w spaniu. Wtedy trudno jest mi się obudzić. Jak długo opaska wibruje w trybie budzika? Co się dzieje, jeżeli nie zareaguję? Czy opaska będzie mnie próbować obudzić po jakimś czasie? Przez jaki okres? Ile razy?
  4. W opisie jakiejś (innej) opaski była informacja, że opaska musi być cały czas połączona z Internetem (zapewne poprzez komórkę). Czy Mi Band musi być połączony z komórką, żeby budzik działał?

Z góry dziękuję za wszystkie informacje i wskazówki. :-)

Nie wiem jak w mifit ale w zewnętrznej aplikacji N&FfMB można.

Budzik [3 różne, potem musi być połączenie z telefonem. 3 mogą być bez] wibruje. Mnie budzi.

Na obrazku masz opcje jakie są dostępne. Ja mam MiBand33ad6747a0e9c9673a8629187e1c5edd7.jpg

RN5p - whyred

Sprawdziłem. Opaaka wibruje może z 10s i koniec. Mnie budzi, ale ja mam słaby sen.