Skocz do zawartości

NOWA CENA! 3x nowe Xiaomi Mi4 16 GB - 1449pln/sztuka


McDoGG

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: 3x NOWE Xiaomi Mi4 16 GB białe. 

Opis: Telefony kupione bezpośrednio od Xiaomi, do każdego telefonu oryginalna faktura zakupu oraz dokument gwarancyjny wystawiona przez Xiaomi. Fabrycznie zapakowane (nie jest to kolejne ogłoszenie typu: nowy nie używany, uruchomione tylko w celu sprawdzenia i wgrania MIUI Polska LOL) . Telefony po opłatach celnych. Wszytko FULL LEGAL! Na życzenie wgrywam MIUI Polska.

Aukcja allegro: 

Preferowany odbiór osobisty w okolicach Bydgoszczy/Koronowa/Świecia lub wysyłka kurierem DPD +16zł. 

Kontakt: 
 

Zdjęcia: 

IMG201411_wpennaa.jpg

Edytowane przez McDoGG
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za post z ofertą.

Aczkolwiek w tym opisie masz nieprawidłowości, a także bardzo naciagasz parę kwestii.

Co do parametrów to Mi4 nie posiada NFC, a także MIUI 6 fabrycznie. Chyba że sam zainstalowales rom MIUIPolska, ale wtedy telefony nie są fabrycznie zapakowane. Ponadto telefony od pośredników wcale nie są obłożone VAT em. Widać to na przykładzie ibuygou.com.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa przedmiotu: 3x nowe Xiaomi Mi4 16 GB białe. 

Opis: Telefony kupione bezpośrednio od Xiaomi, do każdego telefonu oryginalna faktura zakupu wystawiona przez Xiaomi. Fabrycznie zapakowane.

Cena: 1599 zł/sztuka

Aukcja allegro/olx: http://olx.pl/oferta/3x-nowe-xiaomi-mi4-wcdma-16gb-4x2-5ghz-3gb-ram-5-video-4k-13mpx-CID99-ID7sFHx.html

Na allegro wystawie na dniach. Preferowany odbiór osobisty w okolicach Bydgoszczy lub wysyłka kurierem DPD +17zł

Kontakt: kozakasd (małpiszon) g-m-a-i-l . com

Zdjęcia: dla zainteresowanych

 

 

A jak dostałeś fakturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam - 2 sztuki zostały sprzedane.

 

Została ostatnia sztuka - pudełko zabrycznie zafoliowane - telefon nigdy nie wyciągany z pudełka. W zestawie oryginalna faktura zakupu i dokument gwarancyjny wystawiony przez Xiaomi.

 

Cena za ostatnią sztukę 1499 pln z wliczoną przesyłką kurierem DPD.

 

IMG201411_whhrehs.jpg

whhreha.jpg

whhrerp.jpg

 

 

W najbliższym czasie otrzymam również dostawę:

8x Xiaomi Redmi Note LTE - 849 pln

30x Xiaomi Piston v2 - 99 pln

15x oryginalne case Xiaomi dla Mi4/Mi3/Redmi Note (LTE) - cena jeszcze nie znana

5x Xiaomi Miband - 139 pln

 

Do każdego zakupu faktura ode mnie oraz oryginalna faktura od Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...