Jump to content

Redmi Note 2gen - temat do dyskusji

Guest

Recommended Posts

Przed chwilą jeden z polskich serwisów o GSM wydał artykuł, jakoby Xiaomi szykowało się do premiery nowej generacji swojego phabletu. Ten rzekomo ma doczekać się procesora MediaTek MT6595 (big.LITTLE), 3GB RAM, całość ma być zamknięta w obudowie o szerokości 8.2 mm.

Zdjęcia tylnej klapki rzekomego Xiaomi Redmi Note 2:

Nowy-Xiaomi-medium.jpg

Nasuwają mi się pytania, czy dostanie on moduł LTE, NFC, czy poprawione zostaną kąty widzenia czerni, czy też czułość aparatu? Parę smaczków by się znalazło, które mam nadzieję, że zostaną poprawione w następnej odsłonie.

Ktokolwiek byłby zainteresowany przesiadką na nowy model?

Edited by Guest

Jeżeli taka specyfikacja, to zapewne single sim, SoC ma wbudowane LTE, NFC wątpię, nawet w Mi4 zrezygnowali na rzecz IrDy. Co do reszty, nie wiadomo, nikt poza wysoko postawionymi w Xiaomi zapewne tego nie wie...

Ja nigdy nie przesiądę się na MTK, w ogólnym rozrachunku nie warto. Może za kilka lat ta firma wzniesie się na wyższy poziom.

Kolejny wyciek zaprzecza poprzednim doniesienniom:

Podobno sercem Xiaomi Redmi Note 2 nie będzie MediaTek MT6595, a 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, który wyposażony został w cztery rdzenie ARM Cortex-A53 o maksymalnej częstotliwości taktowania 1.7 GHz i cztery pomocnicze o taktowaniu 1.0 GHz (ARM Cortex-A53). Procesor posiada zintegrowany układ graficzny Adreno 405 oraz wsparcie dla szybkiej transmisji danych w standardzie LTE (cat.4) do 150 Mbps. Procesor ma otrzymać wsparcie ze strony 2 GB pamięci RAM.

Pięciocalowe masz MI3 i MI4, po co tworzyć inny, słabszy specyfikacyjnie telefon, skoro MI3 można już kupić w dość okazyjnej cenie (na Allegro widziałem egzemplarze po +/- 1000 złotych)?

• 2 weeks later...

Pięciocalowe masz MI3 i MI4, po co tworzyć inny, słabszy specyfikacyjnie telefon, skoro MI3 można już kupić w dość okazyjnej cenie (na Allegro widziałem egzemplarze po +/- 1000 złotych)?

Bredzisz jeśli myślisz, ze 1000 zł za telefon to już drobne dla przeciętnego Kowalskiego. Jeśli by tak było to nikt by nie miał redmi, ani redmi 1s, A popatrz na forum jaki to popularny telefon. Linia Redmi to z założenia były telefony budżetowe, wycelowane w użytkowników o mniejszej zasobności portfela i dobrze tą rolę spełniają. Uważam, ze jak najbardziej ma sens wpuszczenie telefonu z rodziny redmi z 2 GB RAM i jakimś lepszym prockiem. To, ze Ciebie interesują tylko flagowce, bo przecież można go już mieć "tylko" za 1000 zł to nie znaczy, ze nie ma sensu wypuszczać słabszego telefonu w tych rozmiarach. Jest sens.
  • Like 2

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...