Sign in to follow this  
chronos

Automatyczna zmiana profilu pozostałość z miui 9

Recommended Posts

Witam

Mam dziwny problem ze zmianą trybu dźwięków w miui 10 global 8.9.6 beta na xiaomi redmi 3s

Otóż w jednej z poprzednich wersji systemu ustawiłem sobie by system automatyczne od godziny 00 do 7:30 włączał tryb nie przeszkadzać a potem go wyłączał. Działało to sprawnie aż do czasu gdy pojawiła się jedna z aktualizacji, która sporo namieszała. Otóż po zmianie trybu z nie przeszkadzać na regularny dźwięki w systemie są obniżane do bardzo niskiego poziomu. Pomimo tego, ze bocznymi przyciskami telefonu ustawiam maksymalną głośność i mam wszystkie „słupki głośności” na max dźwięk pozostaje cichy. Pomaga dopiero restart systemu, ale dopiero po 7:30 to funkcjonuje. Wcześniej nawet restart sytemu nie działa, gdyż telefon po uruchomieniu wraca do trybu nie przeszkadzać. Co śmieszne - nigdzie w ustawieniach nie ma zaplanowanego trybu przełączenia. Wyglada na to jakby usunięto z systemu opcję, ale system zapamiętał poprzednie ustawienie i je stosuje, choć nigdzie nie można tego wyłączyć

Wolałbym uniknąć przywrócenia do ustawień fabrycznych, ale może ktoś ma jakiś mniej inwazyjny pomysł?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ustawienia->Dźwięki i wibracje->Wyciszenie->Wycisz o czasie. Usuń stare i dodaj od nowa.

1 godzinę temu, chronos napisał:

Wyglada na to jakby usunięto z systemu opcję

Powinieneś to mieć w Ustawienia, Dźwięki i wibracje, Cisza, nie przeszkadzać, Zaplanuj czas włączenia. Tam możesz dodawać reguły, które nazywają się "minutnik". Od wczoraj jest już nowsze wydanie tego romu, ale te ustawienia w twoim też powinny być.

Ustawienia->Dźwięki i wibracje->Wyciszenie->Wycisz o czasie. Usuń stare i dodaj od nowa.

7d98f7dc1aa33aeb41f59cfa0bd94db6.png
3313ccd14ede56543c5f92e8cdeae55a.png

Tak jak wcześniej pisałem nie mam żadnych starych. System twierdzi, ze nie ma żadnych ustalonych zmian harmonogramu a ustawienia się same zmieniają
Powinieneś to mieć w Ustawienia, Dźwięki i wibracje, Cisza, nie przeszkadzać, Zaplanuj czas włączenia. Tam możesz dodawać reguły, które nazywają się "minutnik". Od wczoraj jest już nowsze wydanie tego romu, ale te ustawienia w twoim też powinny być.

Owszem, są, ale puste

15 minut temu, chronos napisał:

Owszem, są, ale puste

Wyjście 1, próbować dodawać, włączać opcje i wyłączać i sprawdzać, czy system załapuje. 2 wyjście, przywrócenie fabrycznych.