Skocz do zawartości

Automatyczna zmiana profilu pozostałość z miui 9


chronos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dziwny problem ze zmianą trybu dźwięków w miui 10 global 8.9.6 beta na xiaomi redmi 3s

 

Otóż w jednej z poprzednich wersji systemu ustawiłem sobie by system automatyczne od godziny 00 do 7:30 włączał tryb nie przeszkadzać a potem go wyłączał. Działało to sprawnie aż do czasu gdy pojawiła się jedna z aktualizacji, która sporo namieszała. Otóż po zmianie trybu z nie przeszkadzać na regularny dźwięki w systemie są obniżane do bardzo niskiego poziomu. Pomimo tego, ze bocznymi przyciskami telefonu ustawiam maksymalną głośność i mam wszystkie „słupki głośności” na max dźwięk pozostaje cichy. Pomaga dopiero restart systemu, ale dopiero po 7:30 to funkcjonuje. Wcześniej nawet restart sytemu nie działa, gdyż telefon po uruchomieniu wraca do trybu nie przeszkadzać. Co śmieszne - nigdzie w ustawieniach nie ma zaplanowanego trybu przełączenia. Wyglada na to jakby usunięto z systemu opcję, ale system zapamiętał poprzednie ustawienie i je stosuje, choć nigdzie nie można tego wyłączyć

 

Wolałbym uniknąć przywrócenia do ustawień fabrycznych, ale może ktoś ma jakiś mniej inwazyjny pomysł?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chronos napisał:

Wyglada na to jakby usunięto z systemu opcję

Powinieneś to mieć w Ustawienia, Dźwięki i wibracje, Cisza, nie przeszkadzać, Zaplanuj czas włączenia. Tam możesz dodawać reguły, które nazywają się "minutnik". Od wczoraj jest już nowsze wydanie tego romu, ale te ustawienia w twoim też powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia->Dźwięki i wibracje->Wyciszenie->Wycisz o czasie. Usuń stare i dodaj od nowa.

7d98f7dc1aa33aeb41f59cfa0bd94db6.png
3313ccd14ede56543c5f92e8cdeae55a.png

Tak jak wcześniej pisałem nie mam żadnych starych. System twierdzi, ze nie ma żadnych ustalonych zmian harmonogramu a ustawienia się same zmieniają
Powinieneś to mieć w Ustawienia, Dźwięki i wibracje, Cisza, nie przeszkadzać, Zaplanuj czas włączenia. Tam możesz dodawać reguły, które nazywają się "minutnik". Od wczoraj jest już nowsze wydanie tego romu, ale te ustawienia w twoim też powinny być.

Owszem, są, ale puste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...