yankees

Brak automatycznego łączenia przez bluetooth

Recommended Posts

Czy u Was również występuje sytuacja z brakiem automatycznego łączenia przez bluetooth? Od nowości wszystko było w porządku. Sparowana słuchawka bluetooth lub głośnik łączyły się automatycznie gdy włączałem te urządzenia. Od jakiegoś czasu muszę za każdym razem wejść w ustawienia bluetooth aby wybrać urządzenie, z którym chcę się połączyć. Jest to dość irytujące.

Ja korzystam z roidmi 3s w samochodzie i zawsze bez problemu znajduje automatycznie urzadzenie. Co prawda sama apka roidmi działa coraz gorszej ale to wina już apki bo nie włącza automatycznie ustawionej aplikacji, która ma załączyć.

A mi roidmi 3s (losowo potrafi rozłączyć bluetooth), Mi Bluetooth Audio Receiver, Mi Bluetooth Speaker i Amazfit Pace również automatycznie łączą (Miui 10 beta global).

Edited by redmaru

Dnia 8.09.2018 o 20:44, maxio69 napisał:

Ja korzystam z roidmi 3s w samochodzie i zawsze bez problemu znajduje automatycznie urzadzenie. Co prawda sama apka roidmi działa coraz gorszej ale to wina już apki bo nie włącza automatycznie ustawionej aplikacji, która ma załączyć.

czy udało się komuś rozwiązać problem że po wejściu do samochodu łączy się tel z rodimi przez BT ale automatycznie nie włanzcza się - w moim przypadku spotify, Musze go ręcznie włączyć i wtedy gra od razu. Będę wdzieczny jak ktoś odpowie [email protected]