zygzak

Mi Band 3 - rozłączył się i nie chce się połączyć

Recommended Posts

Po miesiącu bezproblemowego działania wczoraj niespodziewanie opaska straciła połączenie z telefonem i za cholerę nie szło połączyć się z Mi Fit. Pozornie działała ok, ekrany przewijały się normalnie, zaprogramowany alarm działał, nawet pogoda była aktualna. Reagowała na bluetooth w telefonie, tzn. gdy wyłączyłem pojawiała się przekreślona ikonka, po włączeniu ikonka znikała. Nie dochodziły jednak powiadomienia i nie dało się zsynchronizować z Mi Fit. I jeszcze bluetooth w telefonie coś świrował, bo rozłączał się co chwilę w samochodzie. Po ubiciu Mi Fit - pewnie w tle cały czas próbował połączyć się z opaską i wywalał bluetooth - problem w samochodzie ustał. Sam telefon raczej ok, działa w samochodzie, z głośnikiem i wagą mi scale.

Z rozpędu rozłączyłem parę w Mi Fit. Teraz jak wyłączę/włączę bluetooth w telefonie to czasem znajduje opaskę ( w ustawieniach bluetooth ), nawet przez moment Mi Fit ją widzi ( pisze że znalazł opaskę sparowaną wcześniej i czy podłączyć ) ale połączenie już się nie udaje.

Aktualnie rozładowuję ją do zera ( stoper świetnie się nadaje, bo nie wygasza ekranu ), i zobaczymy czy taki reset pomoże.

Co można jeszcze zrobić?

58 minut temu, zygzak napisał:

Co można jeszcze zrobić?

Jak ją widzi MiFit to ją odparuj, wywal połączenie z opaską w ustawieniach BT telefonu i spróbuj sparować od nowa z poziomu MiFita. Najlepiej po restarcie telefonu. Często jak się rozłączy z MiFitem, a nie wywali połączenia bt w telefonie to są problemy z ponownym połączeniem z MiFit.

Odparowane, usunięte z bt i telefon restartowany wielokrotnie.

EDIT:

Wygląda że reset pomógł. Sparowało się od strzała.

Edited by zygzak

Można jeszcze w samej opasce ustawienia fabryczne przywrócić.

"Więcej ->......->Ustawienia fabryczne"

Witam moj Mi band 3 dzialal bez problemowo az do ostatniej aktualizacji laczyl sie z Xiaomi Redmi note 4

Teraz poprzez MiFit nie łączy sie wcale poprzez inna apke MiBand łączy sie ale zaraz sie gubi Testowalem go na innym tel i tam śmiga bez zarzutów 

Reset tel - nie pomaga

Odistalowanie i ponowna instacja - nie pomaga

Reset opaski do fabryki - nie pomaga

Co moze byc??

Mam telefon xiaomi redmi 7. Kupiłam opaskę M3. Ściągnęłam aplikacje . Wszystko ze sobą się powiązało na 15 minut. 

Teraz aplikacja nie widzi opaski przestała działać telefon Tez nie widzi opaski . Telefon zresetowany opaska też.