Jump to content

Amazyfit BIP nielaczy się z telefonem

grzesztof
 Share

Recommended Posts

Weź odparuj zegarek od GB, odinstaluj GB, restart fona i wtedy zacznij parowanie z MiFit po przez konto Mi.

No i w fonie włącz bluetooth.

I nie instaluj żadnych aplikacji po przez skanowanie, tylko ze sklepu pobierz.

1 godzinę temu, grzesztof napisał:

nic to niedalo

Nie łączy się z MiFit, a jest w nim widoczny? Jezeli rak, to: 1. Rozłącz zegarek w MiFit. 2. W ustawieniach BT telefonu wymaż połączenie z zegarkiem "Rozłącz parę". 3. Zrestartuj telefon. 4. Po restarcie telefonu zacznij parowanie w MiFit od nowa. 

Się zastanawiam jaka aplikacja była skanowana?

Dnia 27.08.2018 o 07:35, grzesztof napisał:

aplikacje zeskanowane i zegarek się nielaczy z telefonem

Jak jakieś chińskie badziewie to możliwe że się z tym sparowało i teraz najpierw trza z powrotem to wgrać, odparować, i dopiero ze sklepu pobrać  MiFita , zainstalować i wtedy sparować zegarek.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam. Kupiłem rownież bipa w media, zainstalowałem org mifit z Google Play, zaktualizowałem cały bip. Później rozłączylem i odinstalowalem mifit. Z tej strony ściągnąłem najnowszy fw i res zgodny z wersją bipa, jak również zainstalowałem GB, sparowalem i zainstalowałem fw, a później res. Na zakończenie rozłączylem z GB. Teraz bip nie łączy się ani z org mifit, ani z modem mifit. Wykrywa go tylko GB. Można coś z tym zrobić, poza oddaniem na gwarancję? (nie wiem tylko, czy ją uznają) 

16 minut temu, Oels napisał:

Wykrywa go tylko GB. Można coś z tym zrobić, poza oddaniem na gwarancję?

Jak go widzi GB to nie jest uszkodzony. Odparuj go z GB, zresetuj Bip-a do ustawień fabrycznych i dalej  to co napisałem w tym poście: https://miuipolska.pl/forum/topic/36409-amazyfit-bip-nielaczy-się-z-telefonem/?do=findComment&comment=463346

Odparowałem z gb, reset bipa do ustawień fabrycznych, reset tel. Obecnie w bip oczekuje na połączenie z tel, lecz przy próbie logowania do mod mifita:"chwileczkę" i tak w nieskończoność. Odinstalowalem, ściągnąłem org z Google Play i to samo - totalna załamka, :-(

Screenshot_20181004-185317.jpg

8 minut temu, Oels napisał:

Odinstalowalem, ściągnąłem org z Google Play i to samo - totalna załamka, :-(

Czyli nie to że nie łączy się z Bip-em, tylko nie chce się zalogować na konto Mi MiFit? Jeżeli tak, to może to być problem z serwerami i trzeba poczekać. Już tak się czasami zdarzało.

Wcześniej logowanie bez problemu, lecz nie wykrywał bipa, a teraz brak możliwości zalogowania, a przez to nie wiem, czy wszystko już jest ok, echhh ciekawe co mnie jeszcze czeka... 

Edited by Oels

6 minut temu, Oels napisał:

a teraz brak możliwości zalogowania

To by znaczyło że z Bip-em wszystko ok. Tu możesz poczytać o tym problemie (pojawia się i znika, na naszym forum też o tym było) http://en.miui.com/thread-603516-1-1.html Podobno można jeszcze ze zmianą VPN spróbować (np Thunder VPN) albo poczekać aż te serwery naprawią.

18 minut temu, Oels napisał:

Logowanie już ok, lecz połączenie mifit-bip klapa, próbowałem n-razy :-(

Łącze się w bólu. U mnie przy tego typu komunikacie wystarczy z reguły włączenie i wyłączenie BT w telefonie (w ostateczności restart telefonu). Może jeszcze raz odparowanie w MiFit, reset do fabrycznych Bipa i parowanie od nowa. Tylko bez odinstalowywania MiFita i wylogowywania z konta.