adammmm Opublikowano 14 Sierpnia 2018 Opublikowano 14 Sierpnia 2018 Cześć, mam taki problem że bardzo często w ciągu dnia znika mi dolny panel trzech przycisków (lista aplikacji, wejście na główny panel oraz cofnij) i nie mogę nic zrobić na ekranie. Jedyne co mogę zrobić to przeciągnąć palcem z góry na dół aby usunął się górny panel z ustawieniami (dane, wifi, tryb cichy itd) i wtedy pojawia mi się dolny panel. Jest to na tyle uciążliwe że muszę to robić kilkadziesiąt razy dziennie. Mam wgrany najnowszy soft miui polska. Załączam przykładowy print screen bez dolnego paska. Jesteście w stanie mi pomóc?
mrosi Opublikowano 14 Sierpnia 2018 Opublikowano 14 Sierpnia 2018 23 minuty temu, adammmm napisał: Jesteście w stanie mi pomóc? To dotyczy Mi MIX 2s?
mrosi Opublikowano 14 Sierpnia 2018 Opublikowano 14 Sierpnia 2018 2 godziny temu, adammmm napisał: Tak, mi mix 2s Próbowałeś wysuwać go palcem, przesuwając spoza dolnej krawędzi do środka ekranu? W aplikacjach pełnoekranowych przyciski powinny się chować, więc może to jest to? Ewentualnie sprawdź: Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Skróty i gesty - ostatnia pozycja "Automatycznie wyłącz przyciski. Tam, po kliknięciu aplikacji, pojawi się okno, gdzie będziesz mógł wybrać, czy dla danego programu przyciski mają być wyłączone, włączone, czy system ma pytać każdorazowo o wyłączenie.
adammmm Opublikowano 15 Sierpnia 2018 Autor Opublikowano 15 Sierpnia 2018 Próbowałem wysuwać palcem od dołu do środka ekranu ale nie działa - ekran nie reaguje. W pozycji "Automatycznie wyłącz przyciski." wszystkie moje aplikacje mają ustawienie "nie wyłączaj".
mrosi Opublikowano 15 Sierpnia 2018 Opublikowano 15 Sierpnia 2018 2 godziny temu, adammmm napisał: W pozycji "Automatycznie wyłącz przyciski." wszystkie moje aplikacje mają ustawienie "nie wyłączaj". Zrób czyszczenie ART/Dalvik i Cache w TWRP.
hhunter22 Opublikowano 5 Września 2018 Opublikowano 5 Września 2018 (edytowane) ja tak miałem zaczęło się to po update tygodniowym. pomógł powrót do poprzedniej wersji z przed tygodnia i potem po zainstalowaniu nowszej już było ok... Edytowane 5 Września 2018 przez hhunter22
adammmm Opublikowano 18 Października 2018 Autor Opublikowano 18 Października 2018 Dnia 5.09.2018 o 15:14, hhunter22 napisał: ja tak miałem zaczęło się to po update tygodniowym. pomógł powrót do poprzedniej wersji z przed tygodnia i potem po zainstalowaniu nowszej już było ok... Dokładnie, po którymś update problem sam zniknął. Dzięki
mrosi Opublikowano 18 Października 2018 Opublikowano 18 Października 2018 Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi