Skocz do zawartości

BIP ciemniejsze rogi


Bony

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Bony napisał:

Tydzień czasu od zakupu używałem tarczy digital_pl, dziś zauważyłem przebarwienia w rogach ekranu. Czy ten typ tak ma i olać czy próbować reklamować (gearbest)

Zainstalowałem tą tarczę, żeby sprawdzić (wbudowane jasne mają zaokrąglone rogi) i w moim jest ok. Może to być postępująca wada wyświetlacza, czy taką reklamację uwzględnią? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bony napisał:

Na początku tego nie było. Tarcza miała w rogach czarne akcenty i one tak jakby się "wypaliły". Ciemne rogi są widoczne na każdym ekranie

To niedobrze. Prawdopodobnie coś złego się dzieje z wyświetlaczem i może to się pogłębiać. Co na to Gearbest powie nie wiem. Trzeba by im wysłać zgłoszenie reklamacyjne z opisem i zdjęciem. Ten typ tak nie ma.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś, że to wina ustawienia podświetlania na full. I przez to tak się dzieje (nie koniecznie na wszystkich egzemplarzach) Może to wina różnych ekranów montowanych w zegarkach. Ktoś, kiedyś na grupie fb wsadził bipa do lodówki lub zamrażarki chyba na kilka godzin i pomogło :) Ja osobiście używam białej tarczy już kilka miesięcy z tym, że mam podświetlanie ustawione na 2 kreski, kiedyś 3 i nic się takiego nie stało. Ale już widziałem co najmniej kilka przypadków z tym wyświetlaczem. Popatrz na grupę fb po zdjęciach sobie przejrzyj i znajdziesz może tę dyskusję.

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...