Sign in to follow this  
lycha

Mi5 sam sie wyłącza, ciezko go uruchomic

Recommended Posts

Siema. Skonczyla mi sie gwarancja w moim mi5 i telefon odmowil posluszenstwa. Problem opisuje ponizej.

Telefon wylacza sie po dowolnym czasie od jego wlaczenia mimo naladowania baterii. Potrafi wylaczyc sie po 5 sekundach jak i po 2 godzinach. Uruchomienie ponowne telefonu jest takze zalezne od jego wolnej woli(ktorej urządzenie elektryczne nie powinno posiadac). Czasem uda sie wlaczyc tryb fastboot, czasem nie. Jednak nie zawsze uruchomienie tego trybu daje mi gwarancje uruchomienia telefonu. Czasem jak go wlaczam to pojawi sie ekran z logiem mi, a czasem jakby totalnie zdechl. Podlaczenie pod ladowanie telefonu takze jest loteria. Czasem sie laduje, a czasem nie wykrywa nic. 

Zrobilem juz twardy reset. Jednak nic to nie pomoglo. Zastanawiam sie czy oddanie telefonu do serwisu moze cokolwiek pomoc. Jezeli macie jakies spostrzezenia lub porady to jestem chetny je przeczytac. 

Pozdrawiam serdecznie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wgrywałeś już od nowa czysty rom? Jeśli dzieje się tak bez względu na wgrany system to wygląda, jakby się zimnu lut zrobił i raz łapie styk a raz nie. Przy płytach głównych komputerów niektórzy domowi spece wygrzewają je w pierniku (oczywiście nie za wysoka temperatura, żeby nie popalić) ale nie wiem jak to zadziała z telefonem w całości, zwłaszcza z baterią, która mogła by wybuchnąć, także nie polecam. Może w serwisie przelutują to i owo i ruszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znając przypadłości Mi5, płyta główna do wymiany. Wgranie softuna nowo raczej nic nie da, jeżeli nawet fastboot nie zawsze się uruchomić chce, to problem siedzi głębiej niż w sofcie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, lycha napisał:

Jak wygląda koszt wymiany płyty głównej ?

~120$ sama płyta + robota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this