Skocz do zawartości

Telefon cały czas się rozłącza podczas ładowania


twarog9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż od 2 dni mam problem z telefonem redmi note 4. Po podłączeniu do ładowania(próbowałem skorzystać z 3 różnych ładowarek - to samo) dioda informująca o ładowaniu co chwile miga, telefon ładuje się przez kilka sekund, następnie się rozłącza i tak w kółko... Czasami nawet przez kilka minut i zaraz po tym znowu zaczyna się co chwilę rozłączać. Wyczyściłem wejście i nic z tego. Przy podłączaniu telefonu przez kabelek do komputera, zachowuje się tak samo :( Powie mi ktoś czy to problem z wejściem, być może coś nie łączy? Czy to wina systemu, nie miałem ostatnio żadnych aktualizacji. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, twarog9 napisał:

W takim razie muszę wymienić całe gniazdo USB? Nic innego w tej kwestii nie da się zrobić? :(  Ile gdzieś taki zabieg kosztuje? 

Grosze. płytka z wejściem kosztuje ~8$ (na allegro pewnie po 20-30zł). Tylko uważaj co kupujesz, bo wersja MTK ma inną i snapdragon ma inną, tutaj masz porównanie:

1031201683452PM68185.jpg

Tak tylko jeszcze się dopytam, zakładam, że testowałeś na różnych kablach USB, a nie wszystko na 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Dnia 10.07.2018 o 11:24, twarog9 napisał:

W takim razie muszę wymienić całe gniazdo USB? Nic innego w tej kwestii nie da się zrobić? :(  Ile gdzieś taki zabieg kosztuje? 

Czy problem został rozwiązany? Mam dokładnie taki sam problem. Co ciekawe pojawia się na dwa, trzy dni i później przez kilka tygodni lub miesięcy mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...