Skocz do zawartości

Przypisanie telefonu do konta Xiaomi


piotrino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam telefon xiaomi redmi 4x z odblokowanym bootloaderem. Kupiłem sobie redmi 5 plus. Kartę z redmi 4x przełożyłem do redmi 5 Plus (zablokowany bootloader) i teraz  mam pytanie. Na moim koncie Xiaomi mam zarejestrowany numer ten co przełożyłem z redmi 4x.  Na koncie Xiaomi w zakładce "Aktualne urządzenia" z poziomu telefonu redmi 5 Plus, mam komunikat: Redmi 5 Plus - karta sim nie jest zainstalowana lub aktywowana. Inne urządzenia - redmi 4x. Fakt , że mam dwie karty sim włożone w telefon. Ten drugi numer widocznie nie jest dopisany do konta Xiaomi. Nie chciałbym go dopisywać do konta. Chodzi mi o ten mój pierwszy numer z redmi 4x.  Czy jeśli przełożyłem karty z jednego telefonu na drugi, to automatycznie telefon redmi 5 Plus jest przypisany do tego konta? Czy tu mogę na tym przełożonym numerze odblokować bootloader na redmi 5 Plus???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, piotrino napisał:

Czy jeśli przełożyłem karty z jednego telefonu na drugi, to automatycznie telefon redmi 5 Plus jest przypisany do tego konta?

Telefon jest przypisany do konta na które go zalogujesz. Sam się nie przypisze, po włożeniu karty SIM. Pozwolenie na odblokowanie jest przypisane do konta, nie numeru telefonu i karta SIM nie ma tu znaczenia. Jak go zalogowałeś na konto dla którego masz zgodę, to mozesz odblokować bl (co miesiac każdy następny nowy telefon).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...