Skocz do zawartości

Xiaomi MI3 padł, nie reaguje na nic.


rwioslo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wczoraj zrobiłem aktualizację do Miui V6 niestabilnego. Soft nie spodobał mi się więc chciałem zrobić downgrade przez fastboot. Niestety podczas wrzucania softu przez Miphone wywaliło błąd. Wyłączyłem tel i od tego momentu nie chce się włączyć. Nie reaguje na nic, power on, recovery, fastboot. Czy macie jakiś pomysł co można zrobić w takim przypadku? Czy jest możliwym, że tel jest już nie do odratowania?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fastboot nie był konieczny do downgrade. Porządny wipe z recovery by wystarczył. Nie trzeba było wyłączać telefonu, tylko jeszcze raz fastboot albo ręcznie wgrywać pliki IMG na każdą partycje. Spróbuj podpiąć pod mocną ładowarkę 2A i tak próbować uruchomić telefon do fastboot. Jeśli w ogóle nic nie działa to kaplica.

Wysłane z MI4 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podłącz pod ładowarkę na noc, i sprawdź czy rano będzie dioda świecić. Jeżeli nie spróbuj podpiąć pod inną ładowarkę. Miałem tak dwa razy. Kilka dni temu ten drugi raz :) Myślałem, że padł ładowałem całą noc 2A ładowarką, rano dalej nic. Pojechałem do pracy podłączyłem pod oryginalną i po godzinie się uruchomił z niskim stanem baterii 4%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...