Jump to content

Telefon nie włącza się, bład przy flashowaniu


pgrob

Recommended Posts

Redmi 4 Pro przestał się włączać. Przy włączeniu pojawia się tylko logo mi.com i telefon się wyłącza. Działa fastboot, ale przy próbie flashowania pojawia się bład "Critical partition flashing is not allowed". Co mogę w tej sytuacji zrobić żeby telefon ożywić, albo co robię nie tak? Nie mam doświadczenia z Xiaomi więc proszę o pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem Wipe Data, ale niestety nic to nie dało. Po włączeniu telefonu pojawia się logo Mi.com i po 10 sekundach telefon się wyłącza. Co jeszcze można w tej sytuaucji zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Przez te 10 sekud zanim telefon się wyłaczy to komp wykrywa "Urządzenie MTP USB" i próbuje zainstalować sterowniki. Instalacja kończy się niepowodzeniem bo telefon się wyłącza.

W trybie fastboot po wpisaniu komendy "fastboot devices" wykrywa urządzenie "5158ceca7d43 fastboot"

Link to comment
Share on other sites

Jak się wyłącza to komp go już nie wykrywa w ogóle, tak?

Jeśli nie - to musisz wprowadzić go w EDL. Niestety - przez testpoint. I potem wgrać globala przez miflash, wstać powinien potem.

Ewentualnie spróbować wgrać soft przez MiPCSuite (chińskie) - bez rozbierania telefonu (w recovery co wcześniej miałeś - ostatnia opcja) - powinien móc się odpalić bez konieczności grzebania z obudową.

Jeśli komp go po wyłączeniu wykrywa - to jako co go wykrywa?

Edited by Orjon
Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...