Skocz do zawartości

Mi6 - problem z baterią


Kufcik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam mi6 od sierpnia i od kilku dni mam problem z baterią. Przeważnie bateria trzymała mi ponad dzień, a od kilku dni ledwo jest w stanie utrzymać się pół dnia. Nawet gdy telefon leży i nie jest używany, moc baterii leci szybko w dół. 
Pytanie czy nastąpiła może jakaś aktualizacja i znów jest błąd z baterią czy może po prostu bateria pada i trzeba wymienić na nową ? 

MIUI GLOBA 9.2 ( 9.2.3.0) 
Ktoś miał może podobny problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm temat jest ciężki, każdy powie Ci abyś zrobił factory reset bo wiadomo: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

W moim przypadku miałem podobną sytuację, okazało się że winowajcą była aktualizacja z google play jednego z programów (prawdopodobnie YouTube) więc cofnąłem kilka aktualizacji i się uspokoiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pierwszą opcją jest reset do fabrycznych i instalacja na nowo, by wykluczyć błędy systemu. 
Zastanawiam się czy gdzieś w opcjach znajdę listę aktualizacji, które zostały zainstalowane. Aktualnie nigdzie czegoś takiego w ustawieniach nie widzę. 

EDIt: Zapomniałem, że aktualizacje są ze sklepu google :D lista znaleziona

Screeny z baterii wrzucone, wszystko wygląda poprawnie. Wydaje mi się, że to prędzej może być problem oprogramowania niż że bateria się zepsuła po 8 m-cach :) 

Screenshot_2018-03-17-12-07-05-796_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-17-12-07-19-380_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-17-12-07-43-584_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-17-12-07-59-786_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-17-12-08-07-201_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-03-17-12-08-23-475_com.miui.powerkeeper.png

Edytowane przez Kufcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób wipe cache lub fajna opcja - przejdź na 8.3.8 dev - z 9.2.3.0 da radę to zrobić z poziomu aktualizacji w telefonie - ściągasz paczkę, dajesz w aktualizacji - wybierz paczkę i potem restart + wymazanie ustawień i konfigurujesz telefon na nowo -> o niebo lepiej działa od 9.2.3.0, a bateria -> 1 ładowanie na nowym sofcie, i czuje że jest lepiej, bo 22% zostało, a SOT 5h 40 minut, po LTE / WIFI, i sporo fotek - wcześniej by już dawno musiał być ladowany telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...