Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe - zamykanie


tomaxos

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę od Was bo już tracę cierpliwość do mojego Redmi 1S. Mam ogromny problem z zamykającymi się przeglądarkami internetowymi. Nie wyskakuje żaden błąd, poprostu ją ubija i amen. Jest to cholernie uciążliwe podczas pracy na tym telefonie. Mam najnowszy stabilny soft (34) - wszystko aktualizowane zgodnie z instrukcjami na forum. Nigdy nie były wgrywane na niego żadne wersje testowe itp. Po zakupie miał tylko wgranego miflashem oryginalny chiński ROM i później wipe, następnie miuipolska i ustawienia fabryczne - od tego czasu tylko aktualizacje do wyższych wersji. Czytałem, że to problem z RAM ale nie wiem już co z tym robić. Aktualizacja poprzednia tj. 33 miała niby wnieść "optymalizację pamięci RAM dla Redmi 1S" ale żadnej różnicy nie zauważyłem. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Czy mam czekać na aktualizację do MIUI 6 i liczyć, że tu coś poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jedynie zrobić swap. W 33 Acid dodał własny fix, który odrobinę zmniejszy zużycie, ale nie naprawi wycieku pamięci. Trzeba poczekać aż Xiaomi naprawi, a że zajmują się teraz MIUI 6 dla Mi3 i Mi 4, a Redmi 1S jest telefonem budżetowym i w dodatku drugim najmniej popularnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też Redmi Note Pro - przed zakupem czytałem o problemach z nim, że soft dziadoski itp.

Okazuje się teraz, że jest inaczej Note działa rewelacyjnie! a 1s shit totalny (normalnie padaka).

Jak nie wyląduje na ścianie to pewno go sprzedam żeby nerwów na nim nie stracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że problem z ram dalej występuje. Szkoda trochę bo jak na tą półkę cenową to nie ma nic ciekawszego. Ciekawie się prezentuje newman k18, ale po historii z newmanem k1s nikt nie chce sprawdzić czy następca jest strawny.

Ewentualnie można dołożyć i kupić coś lepszego. Do 200$ można kupić naprawdę fajne sprzęty takie jak coolpad f1 czy właśnie zenfone 5 którego w promocji można dorwać nawet za 150$ za wersję 2/16 (słabszych nie polecam).

Cała nadzieja w updejtach lub aosp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...