Jump to content

Przeglądarki internetowe - zamykanie


tomaxos

Recommended Posts

Piszę od Was bo już tracę cierpliwość do mojego Redmi 1S. Mam ogromny problem z zamykającymi się przeglądarkami internetowymi. Nie wyskakuje żaden błąd, poprostu ją ubija i amen. Jest to cholernie uciążliwe podczas pracy na tym telefonie. Mam najnowszy stabilny soft (34) - wszystko aktualizowane zgodnie z instrukcjami na forum. Nigdy nie były wgrywane na niego żadne wersje testowe itp. Po zakupie miał tylko wgranego miflashem oryginalny chiński ROM i później wipe, następnie miuipolska i ustawienia fabryczne - od tego czasu tylko aktualizacje do wyższych wersji. Czytałem, że to problem z RAM ale nie wiem już co z tym robić. Aktualizacja poprzednia tj. 33 miała niby wnieść "optymalizację pamięci RAM dla Redmi 1S" ale żadnej różnicy nie zauważyłem. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Czy mam czekać na aktualizację do MIUI 6 i liczyć, że tu coś poprawią.

Link to comment
Share on other sites

Możesz jedynie zrobić swap. W 33 Acid dodał własny fix, który odrobinę zmniejszy zużycie, ale nie naprawi wycieku pamięci. Trzeba poczekać aż Xiaomi naprawi, a że zajmują się teraz MIUI 6 dla Mi3 i Mi 4, a Redmi 1S jest telefonem budżetowym i w dodatku drugim najmniej popularnym...

Link to comment
Share on other sites

Sprawa chyba wygląda prosto. Sprzedać telefon, wtedy pozbędziesz się wycieków pamięci.

Bo ja nie wierzę, że nagle Xiaomi zdziała coś w tej sprawie, tym bardziej, że v6 gdzieś w oddali widać.

Tapatalk User from Mi2s

Link to comment
Share on other sites

Redmi 1S został wydany głównie po to by dać MediaTekowi psztyczek w nos. Może i jest lepszy od Redmi pod względem hardware, ale software mimo Qualcomma leży i kwiczy. Wniosek jest jeden: aby mieć dobry ROM trzeba kupić Mi3/4

Link to comment
Share on other sites

Mam też Redmi Note Pro - przed zakupem czytałem o problemach z nim, że soft dziadoski itp.

Okazuje się teraz, że jest inaczej Note działa rewelacyjnie! a 1s shit totalny (normalnie padaka).

Jak nie wyląduje na ścianie to pewno go sprzedam żeby nerwów na nim nie stracić

Link to comment
Share on other sites

Po wczorajszej aktualizacji do wersji 36 jest jakieś 30% lepiej. Poszukuję apki która samoczynnie będzie czyścić ram co jakiś okres czasu (najlepiej żebym mógł ustawić co ile). Znacie coś godnego uwagi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzę że problem z ram dalej występuje. Szkoda trochę bo jak na tą półkę cenową to nie ma nic ciekawszego. Ciekawie się prezentuje newman k18, ale po historii z newmanem k1s nikt nie chce sprawdzić czy następca jest strawny.

Ewentualnie można dołożyć i kupić coś lepszego. Do 200$ można kupić naprawdę fajne sprzęty takie jak coolpad f1 czy właśnie zenfone 5 którego w promocji można dorwać nawet za 150$ za wersję 2/16 (słabszych nie polecam).

Cała nadzieja w updejtach lub aosp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...