Jump to content

Brak karty sim


kiwajakotako14

Recommended Posts

Witam, problem występuje w telefonie xiaomi redmi 4 pro. Czasami wyświetla mi się komunikat z "brak karty sim". Dziwne bo występuje to czasami. Na początku używałem tej większej przegrody na kartę sim, ale gdy wyświetlił mi się kolejny raz ten komunikat przełożyłem sim do tej mniejszej i przez ten czas było dobrze. Dzisiaj rano sytuacja się przytrafiła na tej mniejszej przegrodzie. Do tej pory jak wyskakiwał mi ten komunikat i po jakimś czasie samo wykrywało kartę i miałem spokój na jakiś czas. Teraz patrząc na wyświetlacz normalnie widziałem jak ten komunikat się przestawia z brak karty na zasięg lte później znowu na brak karty sim. Dodam że karta działa prawidłowo na innych telefonach. Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

Brak karty sim. 

EDIT

Myślicie że może mieć na to wpływ temperatura? Dzisiaj (ok -10) wyszedłem na dwór z telefonem w dłoni i wyświetlił się komunikat "brak karty sim. Po wejściu do pomieszczenia po 10-15 minutach zaczęło czytać kartę. Jak myślicie. To przypadek czy to ma związek z wyświetlaniem komunikatu z brakiem kary sim? 

EDIT

Na bank temperatura tutaj coś ma na rzeczy. Za każdym razem jak wyjdę z telefonem na dwór (nawet w kieszeni) wyświetla mi się ten komunikat z brakiem karty sim. Po ok. 30 minutach w pomieszczeniu wszystko wraca do normy. Jakieś pomysły? 

Edited by kiwajakotako14
Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...