Skocz do zawartości

Problemy po instalacji MIUI 9


metalmaniak1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaktualizowałem mojego rn3p do miui 9 global stable. Niestety mam od tego czasu poważny problem. Powiadomienia o przychodzących SMS i z niektórych aplikacji np. Flash Score przychodzą z dużym opóźnieniem ok. 30 minut. Zawsze w tym momencie przychodzi wszystko naraz, a potem znowu cisza. Próbowałem i na global dev jest to samo. Oszczędzanie energii w aplikacjach wyłączone, wszystkie są dodane do autostartu i mają uprawnienia do wszystkich możliwych powiadomień. Co jeszcze można zrobić, żeby to naprawić? Czy można ewentualnie wrócić do poprzedniego miui 8 w którym tego problemu nie było? 

Dzięki z góry za pomoc. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dublować tematu więc napiszę tutaj. Po aktualizacji do Global 9.2 (9.2.4.0.MHOMIEK) pojawił się problem z klawiaturą w aplikacji telefon i kontakty. Litery pod cyframi mam w cyrylicy, czyli jednym słowem po rosyjsku :)  To samo jest z listą alfabetyczną w kontaktach. Jak można to zmienić, bo za cholerę nie mogę dojść. Klawiatura jest normalnie, pisanie sms czy maili wszystko jest po polsku. Tylko przy wybieraniu numerów jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...