Skocz do zawartości

Spowolnione działanie od ostatniego czasu


Danielix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od ostatniego czasu coraz częściej spotykam się z problemem spowolnionego działania telefonu. Czasem dotyk dłużej reaguje, czasem aplikacje się przycinają. Telefon aktualizuję średnio co miesiąc, bo rzadko korzystam z wifi. Mam w zwyczaju co chwilę czyścić system z różnych śmieci, więc o telefon dbam odpowiednio. Mimo to wciąż wrażenie to się nasila. Telefon mam 1,5 roku, kupiłem go w sierpniu 2016. Czyżby nadchodził czas na zmianę telefonu, czy może wystarczyć zmienić ROM? 

27658765_1423980257728374_1229793131_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ostatni rom xiaomi.eu (jak i poprzednich kilka wersji). Wszystko działa jak zawsze czyli dobrze. Bez problemu z niczym. Jak wolisz global to postaw miflashem od nowa, zrób backup itd. ale postaw on nowa czy global czy miuipolska, kwestia wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2018 o 18:56, Pawel978 napisał:

Ja mogę polecić ostatni rom xiaomi.eu (jak i poprzednich kilka wersji). Wszystko działa jak zawsze czyli dobrze. Bez problemu z niczym. Jak wolisz global to postaw miflashem od nowa, zrób backup itd. ale postaw on nowa czy global czy miuipolska, kwestia wyboru.

A jakieś linki? Jak zainstalować ten ROM na zablokowanym bootloaderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...