Skocz do zawartości

Stable 33.0


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam postawioną w czwartek instalkę z Xiaomi.eu tutaj zauważyłem znaczny spadek w ilości wolnego RAM, na 24 po malutkich tweak'ach miałem do 350 a na tym z tymi samymi apkami do 220. Poza tym wszystko chodzi ok, nawet pasek statusu naprawili.

-----------

edit:

wprowadziłem delikatne zmiany jak w 24

Usunięte aplikacje: Internet, Klawiatura Google, Muzyka, Poczta, Pogoda 2x, Read Me, TalkBack, Wideo.

w build.prop

debug.composition.type=c2d na debug.composition.type=gpu

dev.pm.dyn_samplingrate=1 na dev.pm.gpu_samplingrate=1

dorzuciłem dalvik.vm.dexopt-flags=v=n,o=v,m=y,u=n

i mam te 400 MB stabilnego wolnego

WPIS DOTYCZY ROMU - xiaomi.eu_multi_armani_33.0.0_jb-4.3

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany ktore ja zauwazylem to:

Internet 3g dziala znacznie lepiej

Telefon juz tak sie nie nagrzewa teraz jest tylko delikatnie cieply pod aparatem

Ramu jest mniej wiecej tyle samo ale telefon lepiej nim zarzadza, dzisiaj mialem 6-7 aplikacji dzialajacych jednoczesnie i nie przecinalo

Mi bledy nie wyskakuja

Jest znacznie lepiej. Ja uzywam wersji z Xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyskakuje błąd aktualizacji, czyli to samo co na nr 29 pomimo wcześniejszego downgrade do 24 przed instalacja 33. Dodatkowym problemem jest ikona notatnika która nie jest tą standardową mam w ogóle wrażenie, że ktoś sobie zakpił robiąc tą ikone nienaturalnie wielką jak na ten system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,ta ikona notatnika to jakieś nieporozumienie. Po przesiąść z 29 zauwazyłem że mniej jest zamknięć aplikacji za to zaczynają one "mulić" wtedy gdy ramu brakuje. To taka mała zmiana na + ale jeszcze nie jest to rozwiązanie problemu.

Mnie wsysło ikonki z pogodynki, miał to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po aktualizacji mam aplikacje "pobrane" podpisana krzaczkami oraz wewnetrzne przelaczniki to tez krzaczki, ikona notatek wielka - ale wystarczy zmienic na inny motyw


i dodam jeszcze ze aplikacja mikredyty wogole mi sie nie pokazuje na pulpicie oraz nie mozna jej uruchomic, w 29. mialem ikone i mozna ja byla wlaczyc a od 31. juz wogole sie nie pokazuje oraz nie dziala, usunalem ja wiec poprzez LP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie po aktualizacji do 34 nie mogę ściągać aplikacji z Play store i pojawia się taka informacja

"nie udało się pobrać aplikacji z powodu błędu podczas pobierania informacji z serwera wystąpił błąd RPC:S-3"

jakiś pomysł jak to naprawić?

 

ok znalazłem rozwiązanie odinstalowanie konta gmail i zainstalowanie na nowo rozwiązało problem

Edytowane przez Erouz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid a jeśli z updater to wrzucił mi MIUI Polska.

Tylko że ja wcześniej miałem tak namieszane w tel, że nawet root mi przestał działać i chciałem to zrobić z full wipe/factory przed instalacją nowej wersji. No ale to zrobię w takim razie po.

 

Dzięki :mrgreen:

 

P.S. a w czym może leżeć problem że z poziomu recovery nie pozwala mi update zrobić?

Edytowane przez msk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciełm plik .rar do pamięci, odpaliłem aktualizację przez Update, wyczysciłem cache, ale telefon jakby zwalnił.

Po każdym zabiciu aplikacji pokazuje się ładowanie pulpitu.

Ramu wolnego mam ponad 400.

Ale czy po każdej aktualizacji powinienem zrobić wipe all? Kurde nie ogarniam.

Wiem lamerskie pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...