Jump to content

AntyS

Użytkownicy
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

About AntyS

 • Birthday 09/22/1986

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kwidzyn

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 1s

Recent Profile Visitors

645 profile views

AntyS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Walnij formata karty na kompie wtedy
 2. Skopiuj dane z karty na kompa Sprawdź czy sie skopiowały Sformatuj karte przez TWRP Myślę że pomoże
 3. Witam, powróciłem do Miui Wiadomo czy można wgrać xposed na najnowszy rom?
 4. Fajnie wszystko śmiga, czasem gubi gps ustawiony na profil wysoka dokładność. Bateria trzyma 2 dni (greenify + xposed) i wyłączona lokalizacja. Co najbardziej mi się podoba to to, że nie muszę sprawdzać czy nie ubiło mi hangauts czy whats up bo nie otrzymuje powiadomień. Wiem, że nie ubiło
 5. Dawaj do Acida miałem to samo i nie narzekam na cenę. Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
 6. Co do mikrofonu miałem to samo pomogła jedynie Fizyczna ingerencja Acida i wymiana modułu mikrofonu. Acid powiedział że to częsta wada 1s. Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka
 7. Mi czasami ubija hangout podczas pisania mimo nieppotwieranych innych apek
 8. Mam r6 i szybciej działa mi przewijanie ekranu oraz wybieranie ostatnich aplikacji z przycisku home. Z negatywów to przy rozmowach wideo w hangouts czasem faktycznie ginie i rozjaśnia się o raz z przedniej kamery. Nie zamierzam wracać do MIUI.
 9. Koledzy powiedzcie gdzie poblokowac te usługi Google play?
 10. Co do baterii to po moich obserwacjach wynika ze najwięcej bierze ekran. Co nie jest odkrywcze. Telefon w kieszeni (transmisja danych i synchro) jakieś 2, 3 procent na godzinę. Na MIUI v5 około 5,6 procent. Wydaje mi się ze problem na cm leży w tym, że nie uwala aplikacji jak na MIUI. Mi wywala gry z tray np World of thanks ale wywala wtedy jak otworze chrome, hangouts, Facebook. Bez gry apek nie wywala. Teraz zrobiłem rundke na forum (wi fi synchro etc) i wciągu 30 min10 procent. Ogólnie w drodze na MIUI v6 zainstalowałem cm 12.1 i nie chce zmieniać na 6. Edytka Jak zależy Ci wi pierwszym piorytecie na baterii ptaszki szeptaja ze najnowszy mokke jest spoko.
 11. Multilanguage? Niby ta wersja z xiaomi.eu jest lepsza.
 12. Kopie zrób w twrp kolego. Zainstaluj twrp zrób kopie systemu (właściwie partycji) na kartę SD i zainstaluj cm 12.1 jestem zadowolony z tego romu. Jak Ci się nie spodoba przywrócić kopie partycji z MIUI. Zrobienie full kopi i jej przywrócenie to 30 minut.
 13. Tez poproszę. Rozglądam się za głośnikiem Bluetooth. Interesuje mnie jakość dźwięku (nie jestem melomanem) średni czas działania no i nie mogę znaleźć czy ma wbudowany mikrofon oraz czy mogę odebrać połączenie z poziomu głośnika.
 14. Przecież wyszło i o nim czytasz dyskusję kolego choć pierwsza strona wątku może mylić.
×
×
 • Create New...