Jump to content

Mi note 2 - uszkodzony wyświetlacz


krupek1
 Share

Recommended Posts

Posiadam teleofn Xiaomi Mi note 2, niestety stłukł się ekran, potrzebna jest wymiana z całym modułem dotyku jak to zwykle bywa. Problem taki, że żaden serwis się tego nie podejmuje, bo twierdzą, że nie ma części. Telefon był kupiony w Aliexpress. Co w takiej sytuacji począć? Skąd wziąć części? Czy to sytuacja bez wyjścia i telefon jest do kosza?

Ceny wyświetlaczy z Chin wahają się w okolicach 200 dolarów? To norma?

Co polecacie w takim wypadku poczynić? Jakaś opcja z wymianą samego ekranu, bez modułu dotyku wchodzi w grę? Jakiś serwis polecicie?

Edited by krupek1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,

Ruszyłeś jakoś temat ? Niestety mój egzemplarz również wymaga wymiany - LCD i digitizer działają a pajączek jest tylko mały na krawędzi no ale jednak wkurza. Również oglądałem wyświetlacze na aliexpress - są nawet z ramką co ułatwiłoby zadanie ale mam obawy o ich jakość. Rozważam też zakup najtańszej wersji 4/64 bez b20 - czasem się trafia za 230$ i przełożyć elektronikę z mojego ( 6/128 z b20 ) - pytanie czy się da - no i jest ryzyko niepowodzenia. Znalazłem chyba dwa serwisy w PL, które oferują wymianę ale cena 1100 - 1150 póki co odstrasza i stawia pod znakiem zapytania sens naprawy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...