Skocz do zawartości

Przeniesienie aplikacji na kartę sd


bungar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak mogę przenieść aplikacje i ich dane z telefonu na kartę sd? Aplikacje i ich dane zajęły mi już prawie całą pamięć telefonu i pojawia się komunikat o małej ilości wolnej pamięci i nie da się nic zaktualizować, ani zainstalować. Czy da się jakoś to przenieść, ewentualnie co mam zrobić ? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić ile zajmują poszczególne aplikacje i ile ich dane. Usunąć niepotrzebne apki lub ich dane. No nie ma innego sposobu.

P.S Mówisz mało aplikacji, ale może masz np. World of Tanks, albo mapy off line. Moze się okazać że jest tego parę giga.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie zdjęcia udało się przenieśc ;) Ale niestety dalej ma problem, usunąłem trochę aplikacji, odinstalowałem niepotrzebne aktualizacje, zwolniło się ok. 1GB , minął tydzień i znów pojawia się komunikat o zbyt małej ilości pamięci i już jest tylko 400 MB..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, bungar napisał:

minął tydzień i znów pojawia się komunikat o zbyt małej ilości pamięci i już jest tylko 400 MB..

Wejdź w ustawienia, pamięć i wyczyść Dane w pamięci podręcznej. Niektóre aplikacje jak np. fb potrafią nawet kilka Gb sobie zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę miejsca się zwolnilo ale pewnie znów za niedługo pojawi się komunikat. Czy rzeczywiście root pomoże bo coraz bardziej się nad tym zastanawiam. Z tego co przejrzałem to nie jest to zbyt skomplikowane są nawet jakieś aplikacje które prawie automatycznie rotuja.  Może ktoś coś więcej powiedzieć bo nigdy nie rotowalem androida? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...