Jump to content

Błędnie wgrane oprogramowanie: Mi5s Plus z softem Mi5s, brak możliwości wgrania softu przez fastboot

paeru

Recommended Posts

Hej wszystkim,

mam taki problem - dzisiaj od GearBesta dostałem Mi5s Plus. Na wstępie przy konfiguracji nie działał czytnik palca - wywalało apkę do konfiguracji, później okazało się też, że aparat nie działa.

Stało się - po kilku minutach szukania i sprawdzania, czy na pewno Miui jest w wersji global, zorientowałem się, że wgrany rom to firmware z wersji 5s (bez plusa). Najgorzej, że nie da się wgrać poprawnej wersji softu przez miflash, nie da się wgrać poprzez aktualizację .zip, odblokować bootloadera też nie - bo nie da się połączyć konta z telefonem (telefon widoczny jest jako mi5s).

Czytałem coś na temat kabla deep flash, ale ponoć od któregoś softu nie działa.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, jakby można podziałaś z tym telefonem? Będę bardzo wdzieczny za jakiekolwiek wskazówki.

Edited by paeru

Hej,

dzięki za odpowiedzi. Na razie zgłosiłem GB i czekam co oni na to. Próbuję jeszcze z odblokowaniem Bootloadera, wiem że czasami trzeba czekać co najmniej 72h, chociaz już na etapie łączenia urządzenia z kontem (w opcjach programistycznych) wyskakuje błąd 86023 hardwarled.

Co do IMEI - oba są OK.

Bardzo dziękuję @Zexon72 za ultra szybkie zajęcie się tematem, tj. postawienie prawidłowego oprogramowania od zera. Telefon chodzi, aż miło :)

Edited by paeru

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...