Skocz do zawartości

Odblokowywanie Bootloadera


frytkens

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie http://en.miui.com/unlock/ po kliknięciu na unlock mam stronę do pobrania Mi Unlock. Po wejściu w tryb Fasboot i podłączeniu do kompa wszystko ładnie, telefon jest wykrywany, przechodzi przez weryfikację urządzenia lecz zatrzymuje się na 99%. Następnie wyskakuje "Current account is not bound to this device".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz kiedy mi się to stało? Nic nie kombinowałem. W nocy wstawiony do ładowania. W dzień żona dzwoniła, a później się zresetował i nic. Bootloop. Mogę wejść do Fastboot. Teraz próbowałem wgrać soft przez Miflash lecz tam pokazuje, że nie pozwolenia na dostępu do boot'a. I błąd.

Trochę mnie to irytuje. Kto pomyślał, że przy kupnie Xiaomi muszę wystąpić o pozwolenie na odblokowanie bo może mi się kiedyś przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no to mamy mały problem. W nowszych wersjach MIUI nie działa wprowadzenie komendą w tryb EDL, skąd mógłbyś wgrać ROM przez miflash, więc to odpada, kabel też powoli nie działa. Spróbuj zainstalować rom (paczkę zip - pod redmi note 4x, miałeś deva czyli chyba global dev...?) przez chińskie mipcsuite, może pójdzie. telefon musisz odpalić w recovery, nie w fastboot, i wybrać opcję connect to miassistant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...