frytkens

Użytkownicy
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by frytkens

  1. To w ogóle nic sie nie dzieje. Jak wcisnę Vol+ i Power telefon się włącza i pokazuje się znaczek Miui. Jak podłączam go do kompa to zaczyna się restartować. Czyli nie bardzo.
  2. Tryb recovery ?? Przycisk Vol+ i Power. Niestety ten układ przycisków mi nie działa. Mam telefon Redmi Note 4 Pro (3gb +32gb) także nie wiem czy global dev. Nic dziś pisałem do sklepu gdzie go kupiłem. Mam go na gwarancji. Zobaczę co mi odpiszą.
  3. Pytasz kiedy mi się to stało? Nic nie kombinowałem. W nocy wstawiony do ładowania. W dzień żona dzwoniła, a później się zresetował i nic. Bootloop. Mogę wejść do Fastboot. Teraz próbowałem wgrać soft przez Miflash lecz tam pokazuje, że nie pozwolenia na dostępu do boot'a. I błąd. Trochę mnie to irytuje. Kto pomyślał, że przy kupnie Xiaomi muszę wystąpić o pozwolenie na odblokowanie bo może mi się kiedyś przyda.
  4. Na stronie http://en.miui.com/unlock/ po kliknięciu na unlock mam stronę do pobrania Mi Unlock. Po wejściu w tryb Fasboot i podłączeniu do kompa wszystko ładnie, telefon jest wykrywany, przechodzi przez weryfikację urządzenia lecz zatrzymuje się na 99%. Następnie wyskakuje "Current account is not bound to this device".
  5. Witam, telefon wpadł mi w bootloop i nie chce się uruchomić. Złożyłem prośbę o odblokowanie lecz już czekam z 5 dzień i nic. Czy ktoś wie czy jest może lista oczekujących osób na odblokowanie lub gdzie mogę sprawdzić czy mam już pozwolenie czy nie?