Skocz do zawartości

Rom 7KAV 3.0 - zegarek z gearbest


puta234

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam dla wszystkich którzy mają pierwszy raz do czynienia z zegarkiem. Zdaję sobie sprawę ,ze istnieje forum wspierające ten rom ale usuwane są na nim wszystkie informację, które mogą wskazywać na problemy związane z instalacją tego oprogramowania. Ciężko określić jaki jest tego cel (ale patrząc ,że każdego użytkownika forum traktują jak przygłupa a im w każdej wypowiedzi masz bić pokłon za ich zasługi). Możliwe ze odpowiedź jest inna i wiele bardziej groźna, skoro moje posty są kasowane to pewnie innych tez. Jaki w tym ma cel twórca romu, który ma nieograniczony dostęp do naszego zegarka (odblokowany bootloader).

A teraz już o przygodach z instalacją 7KAV wersja 3.0.

Zegarek z Gearbest z romem 1.3.0 n. Zegarek pokazuje ,że bootloader jest odblokowany. Po instalacji romu 7 kav w wersji 3.0 otrzymujemy zegarek bez root z zablokowanym bootloader. Jeżeli wykonaliście sobie backup za pomocą narzędzia dostępnego na forum Xiaomi Fans Polska to nic wam to nie da. Przywrócenie całego backup nie przywraca recovery. Pomimo tego że będziecie mieli ROM 1.3.0n to i tak nie uda wam się zainstalować oryginalnych aktualizacji. Włączy wam się instalator 7KAV i wyskoczy error. Jedyną opcją w tym przypadku jest odblokowanie bootloadera, ponieważ nie ma już nawet możliwości wgrywania oryginalnego oprogramowania.

Należy pamiętać by przywrócić ustawienia domyślne po instalacji 7KAV 3.0 bo update do wersji 3.3.1 wywala się z błędem (przechodzi po kilku próbach).

Dodatkowo bez przywrócenia ustawień domyślnych otrzymacie ROM w wersji 3.3.1 z mieszanką językowa niemiecko angielską.

 

No i kolejny raz wątek skasowany

Screenshot_2017-11-05-10-36-05-788_com.android.chrome.png

Edytowane przez puta234
Dodano zrzut
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opowiadaj bzdur, skoro nie umiesz sobie poradzić z problemem, nie wprowadzaj innych w błąd, zawsze zdarzają się przypadki, które odstają od reguły i nikt na to nigdy nic nie poradził,

a wątek został skasowany bo tworzysz sztucznie nowy temat skoro problem dotyczy Romu to napisz post we właściwym temacie a na pewno nikt go nie usunie, naucz się poruszania na Forum a nie śmiecenia to zostaniesz potraktowany właściwie, i nie trolluj więcej, bo tylko pokazujesz jak jesteś śmieszny i niedojrzały w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2017 o 00:08, kaudii napisał:

napisz post we właściwym temacie a na pewno nikt go nie usunie, naucz się poruszania na Forum a nie śmiecenia to zostaniesz potraktowany właściwie, i nie trolluj więcej, bo tylko pokazujesz jak jesteś śmieszny i niedojrzały w tej kwestii

No co ty nie powiesz.

Zgodnie z tematem odpowiedziałem na pytanie użytkownika jak wyciągnąć pliki z exe by zainstalować je pod linuksem i dostałem bana.

Niby dorośli ludzie a jak dzieci.

PS. Kompletnie nie rozumiem w czym problem (chyba tylko w ukryciu kiepsko napisanego .bat). Szczególnie, że jak się chce naprawdę utrudnić dostęp do plików to tworzenie exe którego jedynym zadaniem jest wypakowanie kilku plików i  odpalenie pliku .bat nie jest dobrym rozwiązaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty nie powiesz.
Zgodnie z tematem odpowiedziałem na pytanie użytkownika jak wyciągnąć pliki z exe by zainstalować je pod linuksem i dostałem bana.
Niby dorośli ludzie a jak dzieci.
PS. Kompletnie nie rozumiem w czym problem (chyba tylko w ukryciu kiepsko napisanego .bat). Szczególnie, że jak się chce naprawdę utrudnić dostęp do plików to tworzenie exe którego jedynym zadaniem jest wypakowanie kilku plików i  odpalenie pliku .bat nie jest dobrym rozwiązaniem. 
Myślę, że nie dlatego dostałeś bana, więc jak chcesz coś pisać to pisz zgodnie z prawdą,.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kaudii napisał:

Myślę, że nie dlatego dostałeś bana, więc jak chcesz coś pisać to pisz zgodnie z prawdą,.
 

No więc co oprócz urażonej dumy developera to spowodowało? Bo raczej nie posty z października w których kulturalnie pisałem, ze nie podoba mi się podejście do użytkowników (te posty ciągle są).

Wczorajszy post był całkowicie merytoryczny i nie naruszał żadnych zasad forum. 

No ale pewnie nie znam wszystkich zasad bo nie zastosowałem się do: "W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem."

Powtórzę się, niby dorośli ludzie a jak dzieci w przedszkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc co oprócz urażonej dumy developera to spowodowało? Bo raczej nie posty z października w których kulturalnie pisałem, ze nie podoba mi się podejście do użytkowników (te posty ciągle są).

Wczorajszy post był całkowicie merytoryczny i nie naruszał żadnych zasad forum. 

No ale pewnie nie znam wszystkich zasad bo nie zastosowałem się do: "W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem."

Powtórzę się, niby dorośli ludzie a jak dzieci w przedszkolu.

Nadmiernie się emocjonujesz, szkoda zdrowia, pozwoliłem sobie na ustalenie przyczyny Twojego bana, dam znać co ustaliłem. Dwa myślę że sianie fermentacji na innym forum jest również mało poważne, wystarczyło napisać do admina z prośbą o wyjaśnienie napewno je otrzymasz.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dostał bana i mało to konto zastało usunięte.
Za siane złej polityki. Za krytykę która nie powinna mieć miejsca - jak już napisałem " jak umiesz sam zrób coś dla tego zegarka i się tym podziel"
Błaznowanie jest twoja domena widzę, i nie tylko ja to widzę.
Co do .bat czytaj co napisałem wcześniej!
Pisać i krytykować każdy potrafi ale ty robisz to z premedytacją. Żegnam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kaudii napisał:

Nadmiernie się emocjonujesz, szkoda zdrowia, pozwoliłem sobie na ustalenie przyczyny Twojego bana, dam znać co ustaliłem. Dwa myślę że sianie fermentacji na innym forum jest również mało poważne, wystarczyło napisać saldo admina z prośbą o wyjaśnienie napewno je otrzymasz.

Z mojego punktu widzenia możesz sobie darować bo wiem, że niczego co by na takiego bana zasługiwało nie zrobiłem, rejestrować się ponownie i tak nie zamierzam.

S3V3N zachowuje się jak dzieciak co pokazał w poście powyżej. Mogę go jedynie podsumować tak: Krytyka

Pokazałem jak zainstalować ROM po linuksem bo użytkownik najwidoczniej tego potrzebował.

Skryptu i instalatora poprawiać nie zamierzam bo z rozwijania zamkniętego softu to ja żyję, ale jak zrobicie otwarte repozytorium git to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...