Jump to content

puta234

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by puta234

 1. Na systemowych tarczach czas,kroki itd aktualizują się prawidłowo. Czas aktualizuje się co minutę.
 2. Wasze odpowiedzi potwierdzają to co napisałem na temat waszego stosunku do ludzi. Informację którą zawarłem ma służyć innym użytkownikom, którzy będą mieli ten problem bo "nie potrafią czytać".
 3. Na romie 7kav 3.3.1 ten problem nie występuje. Czas zmienia się dynamicznie i tarcza się nie zamraża. ROM ten wymaga odblokowanego bootloadera.
 4. Wrzucam dla wszystkich którzy mają pierwszy raz do czynienia z zegarkiem. Zdaję sobie sprawę ,ze istnieje forum wspierające ten rom ale usuwane są na nim wszystkie informację, które mogą wskazywać na problemy związane z instalacją tego oprogramowania. Ciężko określić jaki jest tego cel (ale patrząc ,że każdego użytkownika forum traktują jak przygłupa a im w każdej wypowiedzi masz bić pokłon za ich zasługi). Możliwe ze odpowiedź jest inna i wiele bardziej groźna, skoro moje posty są kasowane to pewnie innych tez. Jaki w tym ma cel twórca romu, który ma nieograniczony dostęp do naszego zegarka (odblokowany bootloader). A teraz już o przygodach z instalacją 7KAV wersja 3.0. Zegarek z Gearbest z romem 1.3.0 n. Zegarek pokazuje ,że bootloader jest odblokowany. Po instalacji romu 7 kav w wersji 3.0 otrzymujemy zegarek bez root z zablokowanym bootloader. Jeżeli wykonaliście sobie backup za pomocą narzędzia dostępnego na forum Xiaomi Fans Polska to nic wam to nie da. Przywrócenie całego backup nie przywraca recovery. Pomimo tego że będziecie mieli ROM 1.3.0n to i tak nie uda wam się zainstalować oryginalnych aktualizacji. Włączy wam się instalator 7KAV i wyskoczy error. Jedyną opcją w tym przypadku jest odblokowanie bootloadera, ponieważ nie ma już nawet możliwości wgrywania oryginalnego oprogramowania. Należy pamiętać by przywrócić ustawienia domyślne po instalacji 7KAV 3.0 bo update do wersji 3.3.1 wywala się z błędem (przechodzi po kilku próbach). Dodatkowo bez przywrócenia ustawień domyślnych otrzymacie ROM w wersji 3.3.1 z mieszanką językowa niemiecko angielską. No i kolejny raz wątek skasowany
 5. puta234

  Problem aparat

  Aparat nie łapie ostrości na bliskie elementy. Czy może być to wina software czy uszkodzony aparat. Ma ktoś pomyśl jak sprawdzić. Nie jest też w stanie zeskanować żadnych barcode.
×
×
 • Create New...