Skocz do zawartości

Nie działa WiFi i BT


chomikowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z moim Mi5s Plus. Mianowicie nie działa mi WiFi i Bluetooth. Jako adres MAC wyświetla 02:00:00:00:00:00. Zepsuło się to nagle, wstałem rano i nie działało. Stało się to na MiuiPolska 7.10.12. Telefon mam około miesiąc czasu.

Factory reset nie działa, postawiłem system na nowo MiFlashem w trybie fastboot ale niestety to też nie pomogło.

Jako że nic pomogło to przywróciłem system z powrotem do stanu wcześniejszczego, dalej nie działa jak należy.

Macie pomysł jak to naprawić?

Screenshot_2017-10-24-01-51-54-234_com.android.settings.pngScreenshot_2017-10-24-01-51-34-726_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.10.2017 o 02:17, chomikowy napisał:

Cześć,
mam problem z moim Mi5s Plus. Mianowicie nie działa mi WiFi i Bluetooth. Jako adres MAC wyświetla 02:00:00:00:00:00. Zepsuło się to nagle, wstałem rano i nie działało. Stało się to na MiuiPolska 7.10.12. Telefon mam około miesiąc czasu.
Factory reset nie działa, postawiłem system na nowo MiFlashem w trybie fastboot ale niestety to też nie pomogło.
Jako że nic pomogło to przywróciłem system z powrotem do stanu wcześniejszczego, dalej nie działa jak należy.
Macie pomysł jak to naprawić?

Poradziles już sobie z tym? Może spróbuj wrzucić apke WiFi mac changer i wygeneruj sobie losowy mac adres, może się uda.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2017 o 19:46, Tayschren napisał:

Poradziles już sobie z tym? Może spróbuj wrzucić apke WiFi mac changer i wygeneruj sobie losowy mac adres, może się uda.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Niestety, próbowałem już to i nic. Na razie zostawiłem to w spokoju, podeślę go kiedyś do MiCenter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O naprawie oberwanego IC od WiFi można raczej pomarzyć - nawet w Chinach. Centrum serwisowe Xiaomi w Szanghaju z którym mam kontakt naprawia to,  ale odpłatnie. 

Niestety układ sam się nie urywa. Powstawanie zimnych lutów lub wyrwanie padów bga pod układem (ta usterka = płyta główna do recyklingu) jest efektem upadków - nie muszą być, aż tam mocne, żeby strzelił wyświetlacz. Bardzo często czyta się (również na forum) wywody typu "telefon upadł mi x razy i nic się nie stało. A jednak stało się - efeky upadków mogą pojawić się z opóźnieniem i to sporym. 

Reasumujac - @Klechu90 możesz podesłać telefon do mnie na serwis - więcej info na priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...