Skocz do zawartości

Mój numer telefonu [brak]


Dirael

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jakoś leniwie mam problem by zapamiętać własny numer telefonu i często zaglądam przez opcje do zakładki informacje o telefonie a tam nie widnie mój numer telefonu (we wszystkich innych telefonach bez problemu się wyświetla). Jest jakaś możliwość ustawienia tego? Sieć T-Mobile jakby to w czymś pomogło.
Dodatkowo w informacjach "stan sieci" widnieje opcja "rozłączona" co jest niezgodne ze stanem faktycznym bo telefon jest ciągle aktywny czy to w LTE czy GSM
 

22207494_497076930663298_2024353186_n.png

Edytowane przez Dirael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirael napisał:

Dodatkowo w informacjach "stan sieci" widnieje opcja "rozłączona" co jest niezgodne ze stanem faktycznym bo telefon jest ciągle aktywny czy to w LTE czy GSM

Wyłącz wifi i stan sieci zmieni się na połączony:)

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, miałem podobny problem, nie chciałem rebootować etc., zaktualizowałem i nic, APN sprawdziłem nadal nic, wifi wyłączyłem i nic (choć u niektórych właśnie trzeba było włączyć po to by dane mobilne ruszyły, bzdura, ale tak było, nie u mnie), miałem dwie opcje: albo moja karta SIM szwankuje, albo aparat (REDMI NOTE 4). Wsadziłem kartę SIM do innego aparatu, tam też nie było transferu danych, czyli to SIM ;), ...ale tam zauważyłem w ustawieniach (czego nie wiedzieć czemu nie widziałem na swoim aparacie) że mam ROAMING włączony owszem na połączenia, ale na transfer danych nie! włączyłem, śmignął, przełożyłem kartę do swojego aparatu, śmiga :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...