Skocz do zawartości

Automatyczny zoom optyczny przy zdjęciu portretowym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wgrałem przed chwilą rom od MIui Polska , wcześniej miałem global 8,5 ncamieg czy jakoś tak, powie mi ktoś dlaczego teraz jak chce zrobić zdjęcie z rozmyciem tła to po kliknięciu w przełącznik portretowy od razu aplikuję mi 2x zooma? W wersji globalnej tak nie było. Teraz zeby zrobić coś z bliska musze się odsunąć na półtorej metra. Jakieś porady jak to wyłączyć?

Opublikowano

Było. Nie zwracałeś uwagi na to. W tym trybie jest używany jako główny obiektyw o dłuższej ogniskowej, stąd masz ten zoom. Tak powinno być. Natomiast powinno ostrzyć z bliska w miarę, nie masz się też co przejmować napisem, że jesteś zbyt blisko obiektu, rozmycie i tak zadziała.

Opublikowano (edytowane)

Telefon mam od 5 godzin, zrobiłem pare zdjęć w tym trybie na globalu i telefon fajnie rozmywał zdjęcia bez żadnego zooma. Na global roomie wygląda to tak swoją drogą.

Zdjęcie nr 1 to global rom, zdjęcie nr 2 to miui polska

global.jpg

miuipolska.jpg

 

jak dla mnie to na globalu szum o wiele mniejszy, i serio wnerwia mnie ten zoom teraz. Zaraz wróce do globala...

Edytowane przez ChrisGond
Opublikowano (edytowane)

Wyostrzyłeś na innej partii (jasności) i tyle. Chyba widzisz co się dzieje z autem na monitorze? To nie wina softu, tylko ręki.

Edytowane przez galakty
Opublikowano

dobra teraz problem jest inny.. wgrałem stable global roma przez twrp po czym zresetowalem telefon no i ... bootloop. Ciagle sie wlacza wchodzi w twrp openscriptrecovery i sie resetuje i tak caly czas. nie da sie wejsc nawet  w TWRP recovery, próbowałem flashować na inne twrp przez fastboot ale nie daje, jak wgrywam twrp jakieś inne to albo wlacza sie tylko fastboot na telefonie albo twrp i z powrotem openscriptrecovery i reset. Jakieś sugestie bo chwilowo mam bricka...

Opublikowano

aa tam do serwisu zaraz. Już naprawiłem. Godzinę to zajeło metodą prób i błędów ale jest. Jak by ktoś miał podobny problem. Na necie piszą żeby flashować na nowo TWRP lub próbować z innymi wersjami w moim przypadku nie pomogło. Co pomogło za to to zflashowanie fastbootem do stockowego chińskiego recovery, telefon odpali w recovery i potem na nowo można wgrać twrp, działa :D 

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...