Skocz do zawartości

Pytania o wyciszenie przez odwrócenie i powiadomienia LED.


pacmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam do was dwa pytania.

1. czy i gdzie można włączyć funkcję wyciszenia dzwonka (w trakcie połączenia przychodzącego) przez odwrócenie telefonu?

Miałem coś takiego w i9100 i się przyzwyczaiłem. 

 

2. czy i gdzie można ustawić żeby powiadomienie diodą led działało tylko w odniesieniu do sms i nieodebranych połączeń, bez informacji o wszelkich powiadomieniach?

 

Pozdrawiam

Maciej     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wyciszenie przez Odwrócenie jest w "Czujniki telefonu" w opcjach aplikacji Telefon. 

...

Natomiast Led ustawisz w Ustawienia - Dioda Led.

 

Dziękuję za szybką odpowiedź.

 

1. Sorry ale nadal nie mogę nie mogę się tego doszukać - "Czujniki telefonu" . (Soft MUUI-4.6.20) 

 

2. Co do diody led to podane przez ciebie ustawienia znalazłem sam faktycznie bez problemu zaraz po zakupie telefonu,

ale nie widzę tam możliwości ustawienia działania dla sms i telefonu, a wyłączenia dla innych powiadomień.

W skrócie, chciałby bym żeby dioda mrugała tylko kiedy mam nieodebrane połączenie lub nieprzeczytanego sms'a. 

Edytowane przez pacmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Dobra znalazłem - szukałem nie w tym miejscu.

 

2. Gdzie włączyć/wyłączyć wszystkie powiadomienia LED to ja wiem - ale gdzie wyłączyć/włączyć jedno z nich ?!

    np: LED mruga tylko kiedy jest nieprzeczytany sms - pozostałem zdarzenia (np. nieodebrane połączenia) nie powodują mrugania diody.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę.Po za tym mi chodzi o wyłączenie pierwszej opcji "LED dla powiadomień".

Ponieważ przy ilości powiadomień jakie telefon wyświetla dioda mruga cały czas, a jest mi to do niczego niepotrzebne.

Natomiast powiadomienia o SMS (poz. 3) i o połączeniach (poz. 2) chciał bym żeby były sygnalizowane.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. 

Myślałem, że skoro można w łatwy sposób ustawiać kolory dla każdego powiadomienia z osobna to można równie łatwo wybierać, które mają być aktywne. 

Edytowane przez pacmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...