Melitz

Promocja Xiaomi Mi6?

Recommended Posts

A czasem nie jest 10lecie sklepu na telchina cos pisali ze maja byc promocje to te kilka sztuk moze

Послано из Mi5s плюс

Warto go brać Mi6 z bdoog ?Zamówiłem już i tak note 4 4/64 SnDrag :/ Mi pokazuje ~730zł ale tylko biały jest ale po kliknięciu snap out pisze " Snap-up deal coming later." czyli wyprzedały sie? Jakich opłat dodatkowych można sie spodziewać (procentowo-25% zapłaconej ceny)?

Tu raczej nie ma global version?

Edited by trev79

1 godzinę temu, trev79 napisał:

Warto go brać Mi6 z bdoog ?Zamówiłem już i tak note 4 4/64 SnDrag :/ Mi pokazuje ~730zł ale tylko biały jest ale po kliknięciu snap out pisze " Snap-up deal coming later." czyli wyprzedały sie? Jakich opłat dodatkowych można sie spodziewać (procentowo-25% zapłaconej ceny)?

Tu raczej nie ma global version?

Snap up to zawody, kto kliknie szybciej w przycisk ten kupi. Wystawione jest zazwyczaj kilka sztuk, czasem jedna. Prawda taka, ze w normalnym trybie nie idzie tego kupic. Bo trzeba wstrzlic sie z klikiem i od razu oplacic zamowienie. Tutaj pojawiaj sie skrypty, boty, i cholera wie co jeszcze zeby sie udalo. 

Zazwyczaj snap up odpalany jest o okreslonej dokladnie godzinie, stad masz info ze "coming later", czyli pozniej.

Co do oplat, forma wysylki priority direct mail, obniza (ale nie eliminuje) szanse na vat. Vat w tym momencie to 23%.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.