Skocz do zawartości

Nie działa mikrofon, wibracje, dźwięk po wymianie baterii


kolarz3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam następujący problem. Niedawno miałem problem z baterią. Telefon strasznie wolno się ładował, po godzinie ładowania poziom baterii wzrastał może o 4-5%. Postanowiłem więc wymienić baterię. Po zabiegu gdy zrobiłem restart system działał, tak samo ekran, bateria już normalnie się ładowała. Dziś zauważyłem że nie działa dolny głośnik, gdy podłączam się przez słuchawki to też nic nie słychać, dodatkowo nie działają wibracje oraz mikrofon. Pierwotnie miałem wersję systemu miui polska 9, tą chyba z 22 października. Dodatkowo telefon stał się niestabilny. Widziałem jakieś różne errory androida, np że galeria nie działa, jakieś procesy androida rzucały error itd. Próbowałem odpalić diagnostykę miui. Przy testowaniu mikrofonu, wibracji i dźwięku widzę jakiś error androida że operacja nieudana. Zainstalowałem teraz najnowszą wersję systemu z dzisiaj i działa w miarę stabilnie. Ale gdy próbuję odpalić narzędzia diagnostyczne dla mikrofonu, wibracji, dźwięku dalej jest błąd. Wiecie może co mogło się stać? Jak mogę to naprawić? Dodatkowo wspomnę że mam roota, używam magickmaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość by jakoś zdiagnozować co zostało uszkodzone ?

I pytanie dlaczego nie działa microject na słuchawki, nawet tam nic grzebałem, trochę dziwne że akurat te rzeczy nie działają, a nfc, internet, wifi jest ok

Edytowane przez kolarz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...